2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013965 بازدید | 355184 پست
وای خداروشکر عزیزم ان شالله که آزمایشتم مثبته 😍😍😍🥰چرا مثبت نشه عزیزم خداروشکر خدا جواب این همه خ ...

وای باورم نمیشه ...کاش ب شوهرم نمیگفتم‌....فردا صبح زود میرم ازمایش میدم..اگ بچه ای هم باشه لطف دوستای گلمه ک با دعاشون خدا حاجتم و بعد ۴ سال و نیم داد...واقعا دیگه امیدی نداشتم

الهم صل علی محمد و ال محمد
وایییییییی فاطمه باورم نمیشه نکنه مدیکور باز سربه سرم گذاشته  الان ک خشک شده خیلی رنگش بیشتره م ...

این چ حرفیه زیر3دیقه محاله اشتباه باش...استرس نداشت باش..امشالله بری آزبدی و بتات حسابی رفته باش بالا🙏🙏🙏🙏🙏..انشالله تیکرتو کنارامضای خوشگلت ببینم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایییییییی فاطمه باورم نمیشه نکنه مدیکور باز سربه سرم گذاشته  الان ک خشک شده خیلی رنگش بیشتره م ...

ای جانم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
مثبته عزیزم بی بی چک منم مدیکور بود زیر دو دقیقه ۲ تا خط شد

اره دقیقا همون لحظه حاله بود نگاه کردم ۲ ۳ دقیقه نشد خطش هی پر رنگ میشد بعد ۱۰ دقیقه کامل رنگ گرفت تازه عصر زدم واقعا به امید حاله زدم ولی خوب رنگ داشت ..خدا کنه مثبت واقعی باشه

غدا اب پز و کبابی بخور ابلیمو و عسل معجزه میکنه سیاه دونه و عسل هم گرمن عالیه برا مریضی..اب نمک هم م ...

آره اصلا حال ندارم پاشم آبلیمو عسل درست کنم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

۸ روز مونده موعدم اینو زدم از کمردرد میمیرم گذاشتم کنار رفتم خابیدم الان بیدار شدم دیدم اینجوره.. اینو بگم که من تا حالا صدتا بی بی چک مدیکور زدم یکیش تا حالا اینجور نشده بود خیلی تعجب کردم

@مامان_مهرساخانم    ابجی این تَوَهُمه یا ن؟

وای باورم نمیشه ...کاش ب شوهرم نمیگفتم‌....فردا صبح زود میرم ازمایش میدم..اگ بچه ای هم باشه لطف دوست ...

ان شالله که هست خداروشکر 

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2740

حالم ضد حال شد برای اقدام اینم شانسه ماست 

ممنون عزیزم باورم نمیشه همش استرس دارم ک مدیکور گولم زده باشه...

زیر سه دقیقه درسته 

اونایی که دیر میندازن گول میزنن 

فردا برو آز ان شاءالله یه بتای عالی داری 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اره دقیقا همون لحظه حاله بود نگاه کردم ۲ ۳ دقیقه نشد خطش هی پر رنگ میشد بعد ۱۰ دقیقه کامل رنگ گرفت ت ...

اره  دقیقا مثل من منم تو دستم بود نگاهش میکردم رنگ گرفت.منم شب ساعت ۱۰ بود زدم 😍

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
انگور سرما دارم نمیتونم بخورم میترسم  اما انبه اینا برم بخرم  اعظم جان مبااااااارکه بی بی ...

انگور ک گرمه اتفاقا خوبه فقط انگور رسیده و شیرین باشه...موز و انبه زیاد بخور ...خودمم گیجم بخدا شانسی بی بی زدم درد سینهام کم شده بود فقط بزرگ شده بودن شوهرم گیر داده بود ک بارداری😅 زود رنگ  گرفت

۸ روز مونده موعدم اینو زدم از کمردرد میمیرم گذاشتم کنار رفتم خابیدم الان بیدار شدم دیدم اینجوره.. ای ...

ای جانم چه روز خوبی 

مثبته 

چن روز از تخمک گذاری گذشته؟آمپول زده بودی ؟

مرسی😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭جبران میکنم 😭😭😭😭انشالله ثوابش برگرده محمد مون🙏🙏🙏

قربونت برم تو خوش خبر برگرد جبران شده 

ساعت چن میری پس؟کی جواب میدن ؟