2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
لب مرزه...زیر ۱ کمه...وای fsh یکم بالاست...بهترین دارو اگنوگل خیلی خوبه برا ذخیره اف اس اچ بالا خوب ...

اگه بالاست چرا دکتر امپول fsh داده پس !! 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من رفتم سونو بچه خداروشکر سالم بود و وضعیت بارداری نرمال  برای جنسیتش هم گفت یه جو ...

وااای طیبه جووون خدارو شکر .خیییلی منتظرت بودم.ان شاااله که چند هفته دیگه میری و صددرصد بهت میگه پسره😍😍خداارو شکر اول به خاطر سلامتیش بعدم ان شاااله جنسیتش😍😍

2728
 جیگر همه ای بدون تو ک صفا نداره...بچها دوست دارن میخوان یکم اذیتت کنن

😍😍

منو اذیت نکنید😲😲😲😲

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
وای ۶ چقدر کم...پریودیت منظم؟؟

میگما اون سری ی خانمی میگفت هرکی ویتامین دیش کم باشه بچش پسره.خواهرش .خودش و ی چندتا رو گفت

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
طیبه جانم خدارو هزار بار شکر اول بابت سلامتی کوچولوت بعدم بابت جنسیتش عزیز دلم مبارکت باشه💖💖💖💖💖

ممنونم دریا جان انشاالله که پسر سالم و صالحی باشه که منم دیگه طعم پسر دار شدنو بچشم به لطف خدا 

انشاالله نصیب همه دوستانی که آرزو دارن پسرانی سالم و صالح بشه ازجمله خودت عزیزم 

وااای طیبه جووون خدارو شکر .خیییلی منتظرت بودم.ان شاااله که چند هفته دیگه میری و صددرصد بهت میگه پسر ...

زنده باشی عزیزم شما لطف داری خودم که باورم نمیشه بدنم میلرزید رو تحت سونو از استرس بازم دکتر قطعی نگفت 

زنده باشی عزیزم شما لطف داری خودم که باورم نمیشه بدنم میلرزید رو تحت سونو از استرس بازم دکتر قطعی نگ ...

قشننننگ درکت میکنم عزیزم.ان شاااله خدا دلتو شاد کنه عزیزم.ماهمه دعاگوتیم عشقم

2706