2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014959 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چها پنج روز دیگه دوباره میرم ولی جای دیگه میرم ممنونم فدات شم تیکر زدم خخخخخ😉

به سلامتی.....خیلیم عالی😍😍🤩🤩

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2731
دکتر میگفت یک جهش زیاد باید داشته باشی هنوز اون جهشو نداری ولی بتا بالا رفته دلمو خوش کردم چون گفت۹۰ ...

آخه دکترت حرص ادم رو درمیاره کی جهش داشته یک دفعه ای که بتای تو بخواد جهش داشته باشه بتا تو۴۸ ساعت دوبرابر میشه ‌.توهنوز موعدت نشده گلم بخدا بارداری مطمئن باش یه بارداری سالم به چیزهای خوب فکرکن بزار برات خوب پیش بیاد.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2740
دوستای عزیزم که پست منو میخونین میشه برام صلوات و ایه الکرسی بخونین زایمان خوبی داشته باشم و بچمو صح ...

من خوندم عزیزم برات الهی که به سلامتی زایمان کنی و زایمانت راحت باشه ،،سوره انشقاق زیاد بخون ،،عزیزم تاریخ اخرین پریودیت کی بوده؟؟

خدا از دهنت بشنوه عزیزم خیلی حرفات بهم ارامش میده ممنونتم قربونت برم خیلی خیلی ممنونتم نمیدونم چی بگ ...

خدانکنه عزیزدلم قربونت برم من 😘😘😘

تیکرش رو ببین مبارک باشه مامان خانم😍😍😍❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سامیار جون عزیزم خدا هرچی میخوای به بهترین نحو بهت بده خیلی خوبه که هستی و انرژی میدی😚😚😚😚

فدات بشم نازنین 😘😘😘

کاری نمیکنم وظیفمه دل خواهرم رو اروم کنم عزیزدلم ❤❤❤

2706