2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی،. یعنی ساعت 4 اینا درست جواب نمیده؟  یکی بود میگفت یبار ساعت 4 زدم کیت کمرنگ بود ساعت 10 ...

چرا اینجا بچه ها عصرها وشب ها هم میزنن.

ولی دستورعمل روی کیت گفته ادرار دوم صبح ها .

اما میتونی روزی که دو خط شد عصرش هم بزنی تاببینی پررنگ ترشده یانه.روزی که هردوتا خط خیلی پررنگ بود ۲۴تا۳۶ساعت بعدش برو اقدام.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام اولدوز جون دختر نازمون خوبه؟  ان شاء الله منو مهرک و اگ اشتباه نکنم فری شنبه نوبت داریم ی ...

آخیییی چقدر حس خوبی داره😊

چقدر هفته ی آینده حس وحال تاپیک عالی وپراز شوروذوق میشه😍❤

انشاءالله همگیتون بسلامتی و به راحتی زایمان کنید عزیزای دل وفرشته هاتون رو سالم وسلامت بگیرید بغلتون واشک شوق بریزید 😊

فقط دراولین فرصت از حال خودتون ونی نی خبر بدید وعکس فرشته های خوشگلتون رو برامون بزارید تا ماهم تواین خوشحالی سهیم بشیم وذوق کنیم❤😍😊

برای مامان های منتظر تاپیک هم دعا کنید سر زایمان خدا به همشون یه پسرصحیح وسالم بده و ۹ ماه دیگه همشون شرایط الان شماهارو داشته باشن ❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
آخیییی چقدر حس خوبی داره😊 چقدر هفته ی آینده حس وحال تاپیک عالی وپراز شوروذوق میشه😍❤ انشاءالله هم ...

سامیار جون عزیزم شما خیلی لطف داری عزیزم که به من دلگرمی میدی همش میترسم خارج رحمی نباشه از طرفی هم به خودم امید میدم هنوز موعد پریم نشده که جواب بده همینجوری موندم سر دختر اصلا اینجوری نبودم نمیدونم چرا سر این بچه اینجوری شدم 

برام دعا کنید❤❤❤❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
سلام بچه ها،من رفتم دکتر گفت بتات رفته بالا از نوبت اول ازمایش ولی بازم دستگاه ما قبول نمیکنه میگه ب ...

مبارکت باشه عزیزدلم انشاءالله بسلامتی وبادل خوش این دوران رو بگذرونی بهت گفته بودم مطمئنم بارداری❤🙏😊

توروخدا یوکابد ازهمین اول راه شروع نکن آخه بتات عالیه والان تویه بارداری سالم رو داری فقط دستگاه ازمایشگاه قبول نمیکنه اون رو بی خیال .مهم اینکه یه زن اگه باردار نباشه ۳۲سیکلش بتاش ۷یا۱هست وبالاتر نمیره.

واگه خارج رحمی باشه با بتای بالا ودردیک طرفه شدید روبه رومیشه.

تویه بارداری سالم رو داری تجربه میکنی گلم پسرگلت توی دلت جوونه زده خوشحال باش وازاین حس خوب لذت ببر وجشن بگیر با گل دخترت وآقات ....

بخدا حیفه الکی این دورانت رو خراب میکنی تو نه ۹۰٪بلکه ۱۰۰٪بارداری❤

خوشحال باش این لحظه ها دیگه تکرار نمیشه تواین حال خوبت برای همه ی بچه های تاپیک دعا کن تا همشون این لحظه واین حس وحال روتجربه کنن خیلی خیلی زود😊❤🙏

مبارکت باشه عزیزدلم انشاءالله بسلامتی وبادل خوش این دوران رو بگذرونی بهت گفته بودم مطمئنم بارداری❤🙏 ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم خیلی حرفات بهم ارامش میده ممنونتم قربونت برم خیلی خیلی ممنونتم نمیدونم چی بگم دیگه فدات بشم❤❤❤❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
یوکابد جون بهت تبریک میگم مامان شدی    بالای ۲۵ یعنی بارداری نگران نباش

عزیزم ممنونم گلم اون خانومه میگفت باید بالای هزار بشه که دستگاه ما جواب بده نمیدونم بخدا

من سر دخترم۴۸بود بتام گفت مثبته😔

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
فدای همه ی مهربونیات🥰🥰 انشاءالله به همه ی خواسته هات توی زندگیت برسی عزیزمهربونم ❤️❤️💋💋🥰🥰

خدانکنه عشقم تولطف داری بهم خواهرم😘😘😘❤❤❤❤

ممنون بابت دعای قشنگت انشاءالله توهم خیلی خیلی زود بیای و عکس بی بی مثبتت رو برامون بزاری ومارو خوشحال کنی 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤🙏

عزیزم ممنونم گلم اون خانومه میگفت باید بالای هزار بشه که دستگاه ما جواب بده نمیدونم بخدا من سر دختر ...

چی؟بالای هزار؟!شاید دستگاهشون قدیمیه!منم سر دخترم نوشته بود بالای ۲۵ یعنی مثبت.بعدشم مگه نگفته از قبل رفته بالاتر .بارداری که میره بالا دیگه.بیخودی نگران نباش

خدانکنه عشقم تولطف داری بهم خواهرم😘😘😘❤❤❤❤ ممنون بابت دعای قشنگت انشاءالله توهم خیلی خیلی زود بیا ...

سامیار جون عزیزم خدا هرچی میخوای به بهترین نحو بهت بده خیلی خوبه که هستی و انرژی میدی😚😚😚😚

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️