2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016445 بازدید | 355185 پست
سلام به همگی من کمتر میتونم اینجا سر بزنم دیگه بعد ال آی من کسی بچه شو دنیا نیاورده؟؟؟ زود باشین دی ...

نههه عزیزم 

مااز شنبه خدا بخاد استارت میزنیم همممون

برام دعا کن زایمان راحتی داشته باشم

انشالله به حق همون سفره ی عزیز نذر امام حسین ٬خودش دلمون رو شاد کنه

انشاءالله عزیزدلم من دیروز از ته قلبم براتون دعا کردم مطمئنم آقام امام حسین حاجت دوستهام رو میده یکی یکی ❤🙏

انشاءالله همتون خیلی زود حاجت روا بشید ودلشاد 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا بحق امام حسین حاجت خودتم بده ان شاءالله 

ممنون اعظم عزیزم الهی قربونت برم مهربون 😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
  چی؟بالای هزار؟!شاید دستگاهشون قدیمیه!منم سر دخترم نوشته بود بالای ۲۵ یعنی مثبت.بعدشم مگ ...

ممنونم قربونت برم خودش که میگفت دستگاه ما دو میلیارد قیمتشه و خیلی حساسه بخاطر اون باید بالای هزار باشه تا نشون بده

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
عزیز دلم قبول باشه الهی نذر مامان گلت‌....الهی به حق امام حسین حاجت روا بشین خانمی....التماس دعا سام ...

ممنون دریا جونم از لطف ومهربونیت قربونت برم من 😘😘😘❤❤❤

دوستای عزیزم که پست منو میخونین میشه برام صلوات و ایه الکرسی بخونین زایمان خوبی داشته باشم و بچمو صحیح و سالم بغل کنم التماس دعا دارم

انشالله همهخ منتظرا حاجت روا شن و خدا خوشحالشون کنه

ممنونم قربونت برم خودش که میگفت دستگاه ما دو میلیارد قیمتشه و خیلی حساسه بخاطر اون باید بالای هزار ب ...

یوکابد یعنی چی بالای هزار..‌‌‌مگه میشه.....یعنی اونی که مثلا بتاش ۷۰۰ باشه حامله نیست....الان تو برگه ی منم نوشته زیر ۱۵ منفی بالای ۲۵ مثبت

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دوستای عزیزم که پست منو میخونین میشه برام صلوات و ایه الکرسی بخونین زایمان خوبی داشته باشم و بچمو صح ...

عزیز دلم الهی به حق حضرت زهرا زایمان راحتی داشته باشیو بچت سالمو سلامت دنیا بیاد عزیزم....خداتمام لحظاتش کنارته شک نکن....لحظه ی زایمان بدون اغراق واقعا آدم  وجود خدارو کنارش حس میکنه....اون لحظه ملتمسارو فراموش نکن عزیزم.....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
یوکابد یعنی چی بالای هزار..‌‌‌مگه میشه.....یعنی اونی که مثلا بتاش ۷۰۰ باشه حامله نیست....الان تو برگ ...

نمیدونم بخدا ازمایشگاهمو عوض کنم به نظرتون؟اینا حرفای چرت و پرت میزنن انگار

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
نمیدونم بخدا ازمایشگاهمو عوض کنم به نظرتون؟اینا حرفای چرت و پرت میزنن انگار

آره والا چرتو پرت میگن...بتای مثلا بین صد تاهزار مگه کم بتاییه آخه

دوستای عزیزم که پست منو میخونین میشه برام صلوات و ایه الکرسی بخونین زایمان خوبی داشته باشم و بچمو صح ...

عزیزم برات صلوات میفرستم که زایمان خوبی داشته باشی بچتو صحیح و سالم بغل کنی.لطما توام برای ما دعا کن

2706