2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
حاله ش مثه ماه قبل بود که روز بعدش کمرنگ تر شد؟؟گاهی مکس به اون اندازه رنگ نمیگیره ..مقایسه شون کن.. ...

ن ماه قبل مکس پررنگ تر بود تا این

مکسو ساعت ۱گذاشتم الان مدیکور زدم پایینی کاملا پررنگ تره بالاییه

پایینی ک دوباره کمرنگ بشه یعنی آزاد شده؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص آهن بعد غذا بخور , برا تیروییدت هم زیر نظر یه دکتر خوب باشی تنظیم میشه . منم تیروییدم کم کار بود ...

ممنون عزیزم قبل از بارداری هم تیروییدا شتین

موقع اقدام تیرویید تون چند بود

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
معنیش قشنگه ولی بهتر نیس ی اسم معمولی تر واسش انتخاب کنی.مثلا بعدا میره مدرسه اسمش واسه همه عجیبه ال ...

واسه ما ترکا 

ال آی  یه اسم  جا افتادست

الان تو هر کلاسی  تو مدرسه یدونه ال آل هست

میدونی طرز املا ش سخته ولی تلفظش راحته  elay

2731
واسه ما ترکا  ال آی  یه اسم  جا افتادست الان تو هر کلاسی  تو مدرسه یدونه ال آل ...

بله تلفظش راحته.شاید چون من با ترکا ارتباطی نداشتم نمیدونستم.اسم خود اولدوزم نشنیده بودم.ولی تلفظش قشنگو راحته

از الان شروع به خوردن کن...انشاللا مشکلی پیش نمیاد ولی حتما یاداشت کن یا موبایل رو رو تایمر بزار..تی ...

ببخشید سر ساعت یعنی مثلا هر روز 9 صبح

من هر وقت از خواب بیدار شدم میخورم یه بار 11 صبح یه بار 7 هروقت که بیدار شدم راستش اکثرا هم هم تا 10 11 میخوابم یا بیشتر احتما داره واسه همین نرمال نشده

اهن اگه عصر میخوری باز با شکم خالی بهتر جواب میده‌..تیرویدم با روزی ۱ لووتیروکسین ۲ شده رنج ش بستگی ...

عزیزم ببخشید عکس ازمایشم میفرستم یه نگا بنداز

بالایی مال اسفند

پایینی هم واسه 1 تیر

2738
یسناجان یه سوال دارم عزیزم ..میخک واسه رشد فولیکول خوبه ؟من ابن پاه هیج محرکی نخوردم گفتم شاید طبیعی ...

میخک عالیه حتما بخور , تو دمنوش هات بریز , من با اینکه از مزه اش بدم میومد بعد غذاهام میجویدم میخوردم , طعمش خیلی بده ولی عالیه . دکترم کلا مخالف قرص و آمپول بود , محرک اصلا نمیداد , میگفت طبیعی بهتره . کلا تو ماه میگفت یک بار نزدیکی داشته باش یا اینکه نزدیک تخمک گذاری میگفت اقدام کنم

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
فقط وسایلای بچه رو گذاشتم واسه خودم هنوز هیچی نذاشتم هر چند چیز زیادی هم نذاشتم چندتا بلوز شلوار ورک ...

منم همین ها رو گذاشتم , ساکش رو آماده کردم , ولی برا خودم چیزی نذاشتم

ممنون عزیزم قبل از بارداری هم تیروییدا شتین موقع اقدام تیرویید تون چند بود

قبل بارداریم 5 بود ولی بعد بارداریم تا 7 هم اومد , ولی دکترم دوزش رو عوض کرد که دیگه نرمال شد . 

تیرویید برا کسی که بارداره فکر کنم باید زیر 3 باشه . 

ببخشید سر ساعت یعنی مثلا هر روز 9 صبح من هر وقت از خواب بیدار شدم میخورم یه بار 11 صبح یه بار 7 هرو ...

سعی کن صبح ساعت بزاری 7صبح بلند شو بخور 

من سر ساعت میخوردم نرمال شد . 

عزیزم ببخشید عکس ازمایشم میفرستم یه نگا بنداز بالایی مال اسفند پایینی هم واسه 1 تیر

برا قرص آهن هم من چون بی نهایت کم خون هستم دکترم بهم گفت بعد شام دوتا قرص آهن با هم بخورم , 

حالا ببین نظر دکتر خودت چیه و کی باید بخوری 

2706