2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
عزیزم من دوماه پشت هم رفتم سونو سایز فولیکولام ریز بود دمتر دارو نوشت اگه سونو ننیرفتم شاید اصلا متو ...

چرا نمیری من ی بار رفتم بد نیس

ممنون جواب دادی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اتنا جون ببخش گلم من یه سوالی برام پیش اومده  پوزیشن هردوتا اقدامت که منجر به بارداری شد طبیعی ...

خواهش میکنم عزیزم 😘😘سجده 🤦‍♀️

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفهمیدم اول جمله ات چی نوشتی

😁😁

میگم اولین بار ک رفتم دکتر واسه خودمو شوهرم آزمایش نوشت بعد ک جوابا رو بردم گفت میتونی اقدام کنی کیت بزار سنو هم نوشت ک حالا میخوام برم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
😁😁 میگم اولین بار ک رفتم دکتر واسه خودمو شوهرم آزمایش نوشت بعد ک جوابا رو بردم گفت میتونی اقدام ک ...

اره منم اولین بار روز 10رفتم سونو فولیهام ریز بود. نگران نباش تخمکگذاریت ایشاله تا شنبه طول بکشه بری سونو با خیال راحت بری اقدام

2720
ببخشید قرص آهن کدوم موقع از روز  بخورم تاثیر بیشتری داشته باشه  بعد غذا بخورم یا قبل غذا ...

قرص آهن بعد غذا بخور , برا تیروییدت هم زیر نظر یه دکتر خوب باشی تنظیم میشه . منم تیروییدم کم کار بود , 7 بود 

هر چی قرص میخوردم تاثیر نداشت , رفتم زیرنظر دکتری که کارش خوب بود الان تیروییدم تا 1.5 اومده 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
سامیارجونم  به خوب نکته ای اشاره کردی😍😍😍

قربونت خواهرم 😘❤😁

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خواهش میکنم عزیزم 😘😘سجده 🤦‍♀️

قربونت برم ممنون که جواب دادی عزیزدلم 😘😘😘😘🙏🙏🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2714

ببخشید عزیزم من یه سوال بپرسم؟ چطور خودت رو به دیوارمیرسونی آخه من تکون میخورم میریزه وقت اقدامم خب ...

خودمم این مشکل داشتم   

همون اول پاهامو نزدم دیوار , اول بالش زیر ب ا س ن م گذاشتم و پاهامو بالا نگه داشتم و بعدش همون جور آروم آروم رفتم پای دیوار     

این روهم ازیکی ازخانم های نی نی سایت که اتفاقی امروز امضاش رو خوندم رفتم سوال کردم واین بود جوابش 

ولی درکل بازم من همون اول واخر خدا رو قبول دارم .

چون ستاره جون که الان پسر گلش بغلشه پوزیشن زن رو ومرد زیر روداشت.

خیلی از بچه های دیگه هم پوزیشن عادی وطبیعی مرد رو بودن وبچشون پسر بود...

ولی خوب دوست داشتم یه جمع بندی بکنم تو ذهنم .😁🙈

یعنی صبح ک میرم سونو عصر جوابو ببرم دکتر ببینه؟ وقتی دیدم فولیکول بالغ دارم نباید اقدام کنم؟دکتر با ...

همون موقع نشون دکتر بدی که خیلی بهتره , چون اگه فولیکول بالغ داشته باشی خودت که دقیق نمیدونی کی اقدام کنی . 

من اون موقع چون خیلی حساس بودم برا جنسیت بعد سونو میرفتم دکترم ببینه و بگه که اقدامم کی باشه

من دکترم عید دارو داد گفت سنو نرو فقط کیت بزن...ک شانسم کیست میشدن

عزیزم دارو چی بهت میده مگه ک کیست میشه ؟؟چرا زودتر نمیری سونو؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
همون موقع نشون دکتر بدی که خیلی بهتره , چون اگه فولیکول بالغ داشته باشی خودت که دقیق نمیدونی کی اقدا ...

عشقم  نظر دگترت برا جنسیت چی بود معمولا؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
این روهم ازیکی ازخانم های نی نی سایت که اتفاقی امروز امضاش رو خوندم رفتم سوال کردم واین بود جوابش&nb ...

سامی جان من بعد کلی تحقیقات و‌تجربه به یه جمع بندی رسیدم

اول خداست

دوم اسپرم اقا باید قوی باشه و‌کامل 

سوم رعایت تخمک گذاری

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706