2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
بلا دور باشه از خودت و نینی . حتما برو دکتر , انشاا... که هیچی نیست و به موقع به دنیا بیاد .  ...

منم دقیقا حس میکردم بچه تو لگنه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
اگه تونستی برو دکتر . ان شاالله بلادور باشه از تو و نی نی

اومدم الان بیمارستانم نوار قلب و اینا گرفتن میگن همه چی خوبه دهانه رحم بسته س

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالت من خیلی آرزو دارم تکون بخوره و متوجه شدم الان 21هفته هستم اما اصلا حس نمیکنم خیلی نگرانش ...

عزيزم نگران نباش تكون ميخوره شايد متوجه نميشي 

اگه خيلي ميترسي ميتوني يه سر به دكترت بزني😘

مطمئن باش جاي نگراني نيست❤️

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2731
ممنون عزیز دلم.... توام به زودی تک رقمی میشی که.. حال خودت خوبه،؟؟؟  آقا هیراد خوبه😍😍😍

فدات واي ايشالاااااا 

شكر خدا آره خوبم 

فدات شم خالش دستتو ميبوسه 😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
اومدم الان بیمارستانم نوار قلب و اینا گرفتن میگن همه چی خوبه دهانه رحم بسته س

خداروشکر عزیزم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
[QUOTE=102051863]یعنی کمرنگ ک شد یعنی آزاد شده؟قبلش و بعدش باید اقدام کنم؟؟[/QUOا     &nbs ...

اعظم جون بیا دیگ😔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
قرص اهن اخر شب موقع خواب خوبه ک جذبش بهتره...برا تیرویید باید مرتب چکاب بشه تا دوزش کم ک زیاد کنه تا ...

منم دکتر گفت قبل خواب ولی نشد حالت تهوع گرفتم کلا نخوردم دفعه دیگه که رفتم دکتر  گفتم حالم بد میشه گفت ظهر بخور ولی نگفت بعد غذا قبل غذا اینارو نگفت منم یادم رفت بپرسم 

ببخشید دوست عزیز شما هنوزم دارو تیرویید میخورید عدد ش مال شما نرمال شده چنده؟

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
معنیش قشنگه ولی بهتر نیس ی اسم معمولی تر واسش انتخاب کنی.مثلا بعدا میره مدرسه اسمش واسه همه عجیبه ال ...

عزیزم ال آی اسم فوق العاده شیکی هست

اگر نسخه جدید فیلم سینمایی سیندرلا رو دیده باشی که محصول شرکت والت دیزنی هست اسم شخصیت اصلی که سیندرلا هست الای هست 

من هیچ عجیبی تو این اسم نمیبینم مخصوصا که برای اذری زبانها جاافتاده و مدرن هست

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ما آذری هستیم این اسم عادیه شایدم نظرم عوض شد

نظرت عوض نشه اولدوز جان ال آی فوق العاده شیک هست

بالاهم به جیگر شوشو گفتم تو یه فیلم امریکایی نقش اصلی فیلم اسمش الای هست

النا و ال آی خیلی بهم میان

انشالله نامدار باشن 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
آره تقریبا با هم هستیم , من بعد دهم بیفته دیگه خوبه . ساک بچت رو آماده کردی عزیزم , چیا توش میزاری ...

فقط وسایلای بچه رو گذاشتم واسه خودم هنوز هیچی نذاشتم هر چند چیز زیادی هم نذاشتم چندتا بلوز شلوار ورکابی کلاه و پوشک و دستمال مرطوب و پتو و حوله دیگ چیزی یادم نیومد فعلا ک همینارو گذاشتم

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
الان مکس گذاشتم حاله انداخت.از کجا بفهمم کی اقدام کنم؟

حاله ش مثه ماه قبل بود که روز بعدش کمرنگ تر شد؟؟گاهی مکس به اون اندازه رنگ نمیگیره ..مقایسه شون کن...اخر شب ی مدیکور بزن اگه رنگ داشت .اقدام نکن بزار فردا صبح سنو بده ک خیالت راحت باشه..ولی خودم بودم اقدام میکردم...چون استرس داری از ازاد شدنش میگم

الهم صل علی محمد و ال محمد
منم دکتر گفت قبل خواب ولی نشد حالت تهوع گرفتم کلا نخوردم دفعه دیگه که رفتم دکتر  گفتم حالم بد م ...

اهن اگه عصر میخوری باز با شکم خالی بهتر جواب میده‌..تیرویدم با روزی ۱ لووتیروکسین ۲ شده رنج ش بستگی به ازمایشگاه داره ک چه حدی طبیعی باشه ...من رنجش از ۱ و نیم تا ۴ بود ک مال من ۷ بود و با دارو و ورزش نرمال شده خدا رو شکر 

الهم صل علی محمد و ال محمد
حاله ش مثه ماه قبل بود که روز بعدش کمرنگ تر شد؟؟گاهی مکس به اون اندازه رنگ نمیگیره ..مقایسه شون کن.. ...

کجا بودی مردم از استرس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706