2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013718 بازدید | 355184 پست
عزیزم من دوفازستون قبلا خورده بودم سیکلم مرتب بود یه ماه نخوردم ۲۷روزه شد ماه بعدش از شب ۱۶پری خور ...

انشالله مثبته..من همیشه ۷ روز بعد قطع می امد..‌انشالله بارداری عکس بی بی و حتما بزار اگه مارکش خوبه حتما بارداری

الهم صل علی محمد و ال محمد
چقد سخت گذشته بهت عزیز دلم. 

اره واقعا سخت و طولانی گذشت...پارسال ۳ ماه خونریزی داشتم هیچ کدوم نفهمیدن از تیروییدمه تا خودم چکاب دادم یکی پروزسترون میداد یکی میگفت عفونت داری یکی هم قرص پرولاکتین....خونریزی سنگین داشتم..واقعا تا چکاب نشه ادم نمیتونه تشخیص بده...چکاب واحبه حداقل سالی ۲ بار بدیم ارزش داره واقعا

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقدر امشب دلم گرفته چقدر بغض دارم 😭😭😭 نرگس نسرین خیلی دلم گرفته  دلم میخواد یه بهونه پیداک ...

عزیزم غمتو نبینم. البته این حالت گهگاهی اتفاق میفته من که گریه میکنم سبک میشم. برا تغییرات هورمونی هم هست. 

2740
چقدر امشب دلم گرفته چقدر بغض دارم 😭😭😭 نرگس نسرین خیلی دلم گرفته  دلم میخواد یه بهونه پیداک ...

اتفاقا منم همین حال و هوا رو دارم و مدام خودم رو جای دوستامون قرار میدم

برای بی بی مثبت و منفی 

برای سونوی جنسیت 

و هر چیز دیگه ای.....

فقط اون لحظه ها خودم رو‌ جای دوستام میذارم و به عکس العمل هام فکر میکنم

به اینکه خدایا....پروردگارا....

همه ی ما رو حاجت روا کن .❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
روزی ۲ تا حتما میرسه مطمعن باش ۲۰ تا ۲۲ میشه..

یکسره با پاهام حالت درازکش دوچرخه میزنم میگم شاید تاثیربذاره تنبلم برا ورزش خیلی توخونه هم که نمیشه ورزش کرد بیرونم معذبم باشگاهم که جوجه کوچولومو کجا بذارم برم

سونو هم میرین برا سایز فولی؟ منم ماه پیش خوردم تاثیری نداشت اینماهم دکترنوشته برام

بله عزیزم 

از روز یازدهم میرم فدات

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
انشالله مثبته..من همیشه ۷ روز بعد قطع می امد..‌انشالله بارداری عکس بی بی و حتما بزار اگه مارکش خوبه ...

یکیش مدیکور بود که همون ده دقیقه هاله خیلی بی جون انداخت عکسشم فرستادم اینجا اماتو عکس مشخص نبود

یکیشم لاوین رز بود که اونم تو هاله انداخت

دیگه استفاده نکردم فعلا از بی بی چک

2706