2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013659 بازدید | 355184 پست
لتروزول همینه فقط ۱ فولی داری نهایت ۲ تا ولی کلومیفن ۳ ۴ تا بالغ میکنه..اینماه نصف کلومیفن خوردم ببی ...

ازکجافهمیدی سه روز بعدش ازادشده؟ من فولیهای ریز داشتم چندتا فقط سمت راست بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازکجافهمیدی سه روز بعدش ازادشده؟ من فولیهای ریز داشتم چندتا فقط سمت راست بود

وقتی امپول زدم نردیکی داشتم بدنم خشک بود بعد۲ روز ترشحات شروع شد ولی من شوشو رفته بود سر کار...روز سوم اوجش بود ک شبش سفت شد ...بعد هم دوره م ۲۹ روز بود منهای ۱۴ ک دوره لوتعال کردم دیدم بله همون روز بود ک ازاد شده..

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731
ای بابا اعصاب منم خورد شد برات اجی. دعا میکنم هرچی خیر برات پیش بیاد گلم

شنبه جوابش میاد باید با ازمایش نشون دکتر بدم ‌.ممنون عزیزم انشالله دیگه مشکلات از من دست بردارن

وقتی امپول زدم نردیکی داشتم بدنم خشک بود بعد۲ روز ترشحات شروع شد ولی من شوشو رفته بود سر کار...روز س ...

چه بدددد. کاش شوهرت بود. حالا من ترشح ندارم خیلی بد شده قبلاداشتم داروها خشکم کردن. منم اگه سایز فولیهام خوب باشه امپول قراره بزنم اگرنه همینجوری اقدام کنم

شنبه جوابش میاد باید با ازمایش نشون دکتر بدم ‌.ممنون عزیزم انشالله دیگه مشکلات از من دست بردارن

ایشاله آخرین سونو باشه برا پیش از بارداری و بعدی سونو برا نی نی کوچولوت باشه. 🙏🙏

پس عالیه محرک بخور بعد تخمک گذاری حتما دوفاستون یا پروژسترون بخور برا اینکه لانه گزینی خوبی داشته با ...

عزیزم من دوفازستون قبلا خورده بودم سیکلم مرتب بود

یه ماه نخوردم ۲۷روزه شد

ماه بعدش از شب ۱۶پری خوردم تا ده شب

الان روز سی وچهار پری ام ولی پریودنشدم

بی بی ام زدم یه هاله خیییییییلی کم رنگ داشت

نظرت چیه؟؟؟؟

2738

چقدر امشب دلم گرفته چقدر بغض دارم 😭😭😭

نرگس نسرین خیلی دلم گرفته 

دلم میخواد یه بهونه پیداکنم سیر بزنم زیر گریه انقدرگریه کنم تا سبک بشم 😔

میخوام پست بعضی بچه هارو ریپلای کنم اما اصلا حال وحوصله ای برام نمونده

ازبس ناراحت بودم گفتم برم حموم یکمی از ناراحتیم کم بشه زیر دوش ارامش بگیرم ولی وقتی اومدم بیرون بازم همون غم وناراحتی

چی بگم بی خیال

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
چندوقته اقدامی؟ تو این مدت رژیمم داری؟ 

راستش ۴ سال اقدام البته نه جدی چون شوهر واریکاسل داشت بیشار اونو درمان کردیم...۱ سال و خورده ای جدی شده مرتب دارو سنو و کیت ...پارسال فهمیدم تیرویدم کمکاره...خونریزیم زیاد شده بود ذخیره اهنم کم شده بود..دکتر فانی اهواز رفتم  بدون ازمایش برام قرص کلومیفن دوز سنگین نوشت و قرص پرولاکتین که وحشتناک کیست گرفتم وبدتر شدم... خونریزی شدید تر شد بعدش دکتر ۱ ماه ال دی بم داد از فروردین لتروزول داد ک ۲ ماهش کیست شد یبارش رشد نکرد. دوماه قبل کلومیفن ۱ دونه خوردم ۴ تا فولی داشتم اشتباه اقدامیدم😁 این ماه هم ک گذشت اصلا درست نبود اقدامم ...این ماه بعد عکس نصف کلومیفن خوردم ببینم چی میشه.

چه بدددد. کاش شوهرت بود. حالا من ترشح ندارم خیلی بد شده قبلاداشتم داروها خشکم کردن. منم اگه سایز فول ...

من وقتی محرک میخورم خشکم ولی با امپول هاچ سی جی ترشح دارم 

چقدر امشب دلم گرفته چقدر بغض دارم 😭😭😭 نرگس نسرین خیلی دلم گرفته  دلم میخواد یه بهونه پیداک ...

عزیزمممممممم

خداخیلی بزرگتر از خواسته های ماست حتما حکمتی هست که ماازش بیخبریم

توکل کن 

الهی آرامش مهمون همیشگی دلت باشه

ایشاله آخرین سونو باشه برا پیش از بارداری و بعدی سونو برا نی نی کوچولوت باشه. 🙏🙏

انشالله ..انشالله همه منتطر ها واقعا دیگه خسته شدم همش ی مریضی یجام در میاد الانم دکتر برا معاینه رفتم میگه ریسک فشار چشم داری باید مرتب چکاب بشی اگ بالا رفت قطره استفاده کنی..

2706