2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014714 بازدید | 355184 پست
مامان مهرساجون یه سوال دارم من ماه پیش روزی که کیت ساعت یک ونیم بعد ظهر مثبت شد بعد شب ساعت 12 گذاشت ...

یعنی ۱۲ شب که کیت کمرنگ شد همون موقع ازاد شده...مختصر مایع هم باقی مانده از فولیکول بود...برا همین میگن بعد پر رنگ شدن کیت شبش اقدام کنید

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها  قول بدین تا موقعی که منم باردار شدم و سونوی جنسیت رفتم همراهیم کنید😇😇😷😷هیچ جای دنی ...

تا چهار ماه دیگه انشالله همگی هستیم کنار هم

به شرطی که قول بدی موقع سونو  گوشی دستت بشه انلاین بهمون خبر بدی❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

خوب استرس کشیدید همتون 😂😂 حنانه جون هم تا حالا نیومده!😀 نی نیمون گل پسره نگران نباشید 😊

@حنانه92    جون منتظرتیم همگی😍😍

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2742
یعنی ۱۲ شب که کیت کمرنگ شد همون موقع ازاد شده...مختصر مایع هم باقی مانده از فولیکول بود...برا همین م ...

یعنی موقعی که آزاد میشه کمرنگ میشه؟

ماه بعد اگه بخام سونوبرم روزی که کمرنگه وهنوز مثبت نشده برم دیگه.کیتم مکس 14 بود به نظرت همون خوبه یاعوضش کنم

2738
یعنی موقعی که آزاد میشه کمرنگ میشه؟ ماه بعد اگه بخام سونوبرم روزی که کمرنگه وهنوز مثبت نشده برم دیگ ...

مکس عالیه به نظرم اگه تواستی ی مارک دیگه کنارش امتهان کن‌..ولی برا سایز فولبکول ۱ روز جلو تخمک گذاری برید خوبه اگه همیشه منطمی...اگه نه که روزی ک دو خط همرنگ شد برید که ساعت دقیق ش بهتون بگه...ولی بیشتر وقتها شبش ازاد میشه

یعنی موقعی که آزاد میشه کمرنگ میشه؟ ماه بعد اگه بخام سونوبرم روزی که کمرنگه وهنوز مثبت نشده برم دیگ ...

موقعی ک داره کمرنگ میشه یعنی ازاد شده یا داره ازاد میشه بهترین موقع چند ساعت بعد دو خط شدنه..یعنی قبل تخمک گذاری نزدیکی کنید بهتره

حنانه نیومد؟یا خدا مردم از استرس

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
قربون دلت و‌کنجش بشم اخه مهربونم❤️❤️❤️❤️

😊😊😊😘😘😘😘❤❤❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خوب استرس کشیدید همتون 😂😂 حنانه جون هم تا حالا نیومده!😀 نی نیمون گل پسره نگران نباشید 😊 @حنانه ...

آره واقعا زینب جون مردم از انتظار واسترس😁

2706