2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016174 بازدید | 355185 پست
عزیزم من تحت نظر مختاریانم الان ازش پرسیدم گفت فرقی نمیکنه چه روزی باشه😢😢😢

من همیشه دکتر بم میگفت روز سوم از هورمونی بده...شاید پرولاکتین روز خاصی نیاز مباشه ک دکترت گفته میتونی بدی..به حرف دکترت اعتماد کن بلاخره اطلاعاتش از ما بیشتره

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچها حنانه از سونو اومد

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2731

مامان مهرساجون یه سوال دارم من ماه پیش روزی که کیت ساعت یک ونیم بعد ظهر مثبت شد بعد شب ساعت 12 گذاشتم کمرنگ شد فرداصبح ساعت 10 رفتم سونو فولیکول نبود ولی پوستش واخل تخمدانم بود ومختصر مایع آزتد دیده شد یعنی تخمکگذاری من کی بوده؟؟

اصلا آزمایش پرولاکتین رو واسه چی مینویسن؟؟؟

تاجایی که من میدونم یه هرمونه که وقت شیردهی به طور طبیعی میره بالا تامانع بارداری بشه.

گاها پیش میاد به دلایلی بجز ایام شیردهی این هرمون بالا میره و مانع بارداری میشه

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

بچه ها 

قول بدین تا موقعی که منم باردار شدم و سونوی جنسیت رفتم همراهیم کنید😇😇😷😷هیچ جای دنیای واقعی  انقدر احساساتت رو نمیفهمن🤭🤭🤭🤭

🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝

اینم دست قوله که ازتون گرفتم🥰🥰🥰🥰🥰

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
آخه صباجونمممم من که هنوز اقدام نکردم که بدونم باردار میشم یا نه!!!!!

نمیدونم والا.

شاید رو جنسیت تاثیر داره.

برا تعیین جنسیت رفتی اینو نوشت برات؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
@مامان_ستایش1     عزیزدلم من برات100تاصلوات نیفرستم.انشالله این ماه ازلیست انتظارمیری ب ...

ممنونم عزیز دلم ،انشاالله خداوند نظری کنه و خودت مامان یه گل پسر  سالم و صالح  باشی

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706