2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015039 بازدید | 355184 پست
عزیزم من وقتی باردار بودم همینجوری بودم ،،تازه اومدم به دوستان اینجا گفتم که پریود شدم ،، انشالله با ...

ان شاﺀالله

دقیقا میگی لک چطور بود؟ چقدر بعد از دیدن لکه بیبی زدی و مثبت شد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاﺀالله دقیقا میگی لک چطور بود؟ چقدر بعد از دیدن لکه بیبی زدی و مثبت شد؟

لک عین خون پریود بود  فک کردم پریود شدم بعد دیدم نه دیگه خبرب نیس،، فردای لک بینی بی بی زدم مثبت شد ،، دلم خیلی درد میکنه تمام ازمایشامم جوابشون خوبه فردا باید برم سونو 

😍خدایا شکرت 😍
2742

@عشق89    

@روژان22    

@jigar_shosho    

بچها ختم امروز به نیت شما خونده شد الهی که هر ارزویی دارید به حق امام زمان خدا بهتون بده 🤗🤗🤗

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
اعظم عزیزم بازم تبریک میگمو خدارو هزار بار شکر که نا انید نشدی از درگاهش....قدر خودتو بدون عزیزم...ا ...

فدات شم عزیزم والا من خودم روسیاه تر از این حرفام خدا دعاهای شما و گریه های مامانم رو دد و بهم لطف کرد 

البته دیروز دکتر که رفتم گفت باید خیلی مواظب باشی و قرص و آمپول داد گفت خطر زایمان زودرس داری خدا خودش باز کمک کنه

عزیزم با خیال راحت اقدامتو برو خدای مهربون خودش بهت نظر میکنه ان شالله و واسه دخملات داداش میده

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
بچه ها سلام من غروب یه لکه قهوه ای توی دستشویی دیدم.نوار گذاشتم.. آخرشب که مهمونا رفتن رفتم دستشویی ...

لک بینی نشونه سردی رحم هست البته من از وقتی اقدام کردم اینجوری شده بودم با اینکه چن ماه اول اقدامم رژیم داشتم و گرمی خیلی استفاده میکردم 

راستی گلدونه جون شما عکس رنگی گرفتی ؟

2738
خدایا شکرت هزاران مرتبه شکرت یکی ازبهترین خبرهای عمرم بود خیلی خوشحال شدم خدارو شکر اعظم جان تبریک م ...

الهی که همیشه خبرای خوب بشنوی و همیشه دلت شاد و بی غم باشه عزیزم 

بچه ها من لیست نوشتم 54 نفر شد باز هر کیو دوس داشتین بگین بنویسم تا 100 جا داره 

ان شالله امام زمان عج خودش نظر کنه به هممون 

سلام عزیزای دلم ببخشید دیر شد دکتر خیلی دیر اوند هی من الان از سونو اومدم بیرون  قربون نفس پاک ...

ای جاااانم خدارو هزاران بار شکککککر...

اشکم دراومد😢

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
اعظم جون نوشابه واسم خوبه دیگ؟ شوهرم میتونه پفکو چیپس بخوره؟

نوشابه برات خوبه عزیزم.. پفک و چیپس برا نمکش برا زن خوبه.برا شوهرت فرقی نداره ولی سعی کن چیزا مقوی بدی بهش میوه زیاد بخوره 

الهم صل علی محمد و ال محمد
دوستان من از دل درد شدید اومدم بیمارستان کلی آزمایش ازم گرفتن گفتن خطر سقط داره ،،تروخدا هرکی پیامم ...

انشالله که طوری نیست عزیزم دکترا کلن عادت دارن به گفتن این کلمه 

نگران نباش برات صلوات میفرستم❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706