2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
ممنون عزیزم  انشالله  شما و همه منتظرها جواب بگیرین...ممنون بابت دعای قشنگت

اعظم جون کجایی؟

پیدات نیس🤔🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دارم درموردش تحقیق میکنم و به خودم آمادگی روحی میدم که اگه خدایی ناکرده تا۲ماه آینده باردار نشدم برم ...

انشالله ک ب اونا کشونده نشه...

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم گلم ،عزیزم برای رفع سردی معده ،به هیچ عنوان بین غذا اب نخور ،اب سرد نخور،ترشیجات و لبنیا ...

واقعا ازت ممنونم امیدوار جان حتما انجامش میدم عزیزم بازم ممنون از لطفت❤😘🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731

عزیزای دل من تا الان نت نداشتم الان نت زدم سریع اومدم سایت از پسراعظم جان ودختر دینا جون چه خبر؟کل روز تو فکرشون بودم 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزای دل من تا الان نت نداشتم الان نت زدم سریع اومدم سایت از پسراعظم جان ودختر دینا جون چه خبر؟کل ر ...

وای سامیار اعظم رفت سونووهمه چی تقریبن نرمال بوده و دیناهم بچه ش همچنان تودستگاه

عزیزای دل من تا الان نت نداشتم الان نت زدم سریع اومدم سایت از پسراعظم جان ودختر دینا جون چه خبر؟کل ر ...

سلام عزیزای دلم ببخشید دیر شد دکتر خیلی دیر اوند هی من الان از سونو اومدم بیرون 

قربون نفس پاک همتون 

فقط با اشک دارم دعاتون میکنم 

خدارو هزار مرتبه شکر اندکس مایع بالاتر رفته یه کم دیگه تلاش کنم به حد نرمال میرسه ولی الان دیگه از خطر رد شده 

دکتر گفت آبش خوب شده چیکار کردی ؟گفتم من هیچکار نکردم یه عده فرشته های مهربون دعام کردن و خدا بهم نظر کرد 

این پست اعظم جون بود خداروشکر

سلام عزیزای دلم ببخشید دیر شد دکتر خیلی دیر اوند هی من الان از سونو اومدم بیرون  قربون نفس پاک ...

خدایا شکرت هزاران مرتبه شکرت یکی ازبهترین خبرهای عمرم بود خیلی خوشحال شدم خدارو شکر اعظم جان تبریک میگم بخاطر این اتفاق خوب وسالم بودن گل پسری خدارو صد هزارمرتبه شکر من میدونستم خدایی که این همه برات معجزه کرد بازم برات معجزه میکنه 

وای سامیار اعظم رفت سونووهمه چی تقریبن نرمال بوده و دیناهم بچه ش همچنان تودستگاه

ممنونم عشقم بخاطر جواب دادنت الان رفتم پستش روپیدا کردم خیلی خوشحالم خیلی 

ممنونم عشقم بخاطر جواب دادنت الان رفتم پستش روپیدا کردم خیلی خوشحالم خیلی 

والاماهممون خوشحال بودیم بخاطر محمدمهدی...انشالله همه خوش خبرباشن

اعظم جان فک کنم پستمو ندیدی برات گذاشتم بازم میگم خداروصدهزار مرتبه شکر کسی که یادش نبود اسم من و ...

لیاناجون اسم منو هم نگفتن      

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
بچه ها سلام من غروب یه لکه قهوه ای توی دستشویی دیدم.نوار گذاشتم.. آخرشب که مهمونا رفتن رفتم دستشویی ...

مطمینی پریوذ شدی شایذ لک لانه گزینی بوده 

البته لک لانه گزینی قرمزه اما گاهی دیر از رحم خارج میشه واسه همین رنگش قهوه ای میشه

نه به این سرعت رحم سرد نمیشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
لیاناجون اسم منو هم نگفتن        

ببخشید عزیزم من بیشتر اسم منتظرا تو ذهنمه

نباید اسم باردارها رو میگفتم چون همشون یادم نبود😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
بچه ها سلام من غروب یه لکه قهوه ای توی دستشویی دیدم.نوار گذاشتم.. آخرشب که مهمونا رفتن رفتم دستشویی ...

عزیزم من وقتی باردار بودم همینجوری بودم ،،تازه اومدم به دوستان اینجا گفتم که پریود شدم ،، انشالله بارداری

😍خدایا شکرت 😍