2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی قربونت برم دقیقابرادرشوهرمنم عین حرف برادرشوهرشماروگفته واقعا دلم شکست...عزیزم شمایه دخترهم دار ...

بله دخترم ۶ سالشه

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
2731
بله دخترم ۶ سالشه

خداحفظش کنه...پ چرا آی وی اف ایندفعه روتعیین جنسیت انجام ندادی؟واینک دخترتم آی وی اف بود؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
مگه نوشابه بدن رو اسیدی نمیکنه؟؟ مختاریان گفته همسرت میتونه بخوره ولی خودت نه ...اما اینجا دوستان گف ...

سلام عزیزم دریا جان تورژیمشون نوشابه سیاه بود هم خودش هم آقاشون

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
خداحفظش کنه...پ چرا آی وی اف ایندفعه روتعیین جنسیت انجام ندادی؟واینک دخترتم آی وی اف بود؟

دخترم دفعه اول با اقدام اول گرفت طبیعی باردار شدم

آی وی اف هم خودم وهم شوهرم خوشمون نمیاد به زور نمیخوام بگیرم میخوام خودش بهم بده وببخشه اینجوری لذت بخشتر وقشنگتره

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم

ایندفعه ار مهر تاحالا تو رژیم واقدام هستم ولی باردار نمیشم نمیدونم چرا

سلام عزیزم دریا جان تورژیمشون نوشابه سیاه بود هم خودش هم آقاشون

آدم نمیدونه چیکار کنه فاطمه جون دیگه وسواس گرفتم....انشالا که شما این ناه بارداری عزیزم یکی از علائم بارداری پسر پر خوری هست انشالا که گل پسرت تو دلت باشه عزیزم تا ما هم یه روحیه و انرژی بگیریم

خدا منو توی زندگی خیلی امتحان کرده ولی امتحان با بچه و جگر گوشه آدم سخترین امتحان الهی هست که از خدا ...

اعظم جون خیییلی خیلی تبریک میگم، خداروشکر 

خیلی دعا کرده بودم و مطمئن بودم همه چی درست میشه

انشالله به موقع بغلش کنی.

لطفا برای منم دعا کن انتظارم تموم بشه،بخدا دیگه منو همسرم بدجور قاطی کردیم

هرکسی با ما ازدواج کرد یا بعد از ما الان بچه داره،مخصوصا بعضی که دومی رو دارن،ما هنوز درگیریم،خیلی دعام کن

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲