2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015431 بازدید | 355184 پست
آره واقعا همه چیز پیچیده میشه وقتی آدم بهش فکرمیکنه به گرمی خوردن به سردی خوردن حتی بودن کسایی که اس ...

دقیقا فدات شم واسه منم به عینه کلی اتفاق ها افتاده منم از وقتی اومدم تاپیک قبلا خاموش بودم فقط تجربه دیگران میخوندم یسری چیزا فهمیدم که کلا نظرم عوض شد الانم هر چه مصلحت و حکمت خداست برا هممون اتفاق بیافته انشالله به حق ابا عبدالله و با خواسته های دلمون یکی باشه 💙🌱💚

درسته ادم باید از هوش و اختیاری که خدا بهمون داده تو این دنیا استفاده کنیم اما بنظرم به نحو احسن باشه بهتره به قول قدیمیا نه شور شور نه بی نمک ..😉

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
عزیزم من امروز اول پریودیم بود یعنی هرماه پونزدهم ساعت هفتو هشت عصر من پری میشم خب سفتو سخت یعنی چیک ...

غذاهات خوب دقت کن گرمی باشه تا فولی رشد کنه خودت گرم بگیر جوشونده گرم مثه اویشن زعفرون بخور سیاه دونه و عسل هم عالیه ..غذاهات مخصوصا برنج و با زعفرون و زرشک بخور .گوشت قرمز این چند روز خودت  و شوهر کم کن...زرشک پلو با مرغ زعفرونی و ادویه هاش سیر خانم رنده کن ک شدیدا غلیایی میکنه زنجبیل فلفل سیاه بریز  ...من خودم سیب زمینی پخته هم میخورم برا صبحانه شیره خرما و انگور میخورم یا باهاش حلوا درست میکنم نه اون حلوا پر اودبه میتی که نتونم بخورم‌.با روغن حیوانی...کباب سلطانی خیلی خوبه سینه مرغ چرخ کرده با سیر و پیاز و یه عالمه زعفرون....دمپختم هم همش ادویه خاگگهای مفید میریزم ..میگو هم که عالیه ماعی هم ادویه  گرم بریز ..ابلیمو با عسل درست کنین شربت گلاب و زعفرون و تخم شربتی هم عالیه چایی هم فقط چایی سبز با نبات...فعلا همینا یادمه...ولی بعدش دیگه همه چی میخورم ادم خسته میشه

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما کی انتقال دارید ؟  یه خواهشی دارم ازت بعداز انتقال تا مثبت شدن آزمایشت استراحت مطلق ...

مررررسي بهار جون من انتقال دادم امروز 

مررررسي از راهنماييت بله مواظبم ببينيم خواست خدا چيه 

بله گلي تو خصوصي خيلي راهنماييم كرد دستش درد نكنه 

انشاالله شما هم ني ني سالم به آغوش بگيري 🌹🥰🌹💋💋💋❤️❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
24روزه فردا روز 17سیکلمه.تخمکگذاریم دیرتر. سونوروز13 رفتم فولیکولام 11 بود بادکش کردم دوجلسه 

آیدا جون هزینه هر جلسه بادکش چقدره؟

درد داره؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2731
غذاهات خوب دقت کن گرمی باشه تا فولی رشد کنه خودت گرم بگیر جوشونده گرم مثه اویشن زعفرون بخور سیاه دون ...

یکدنیا ممنونتم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740
بچه ها حالا شب چهار شنبه اقدام باشه چی میشه مگه

بابا راحت باشین منکه بخاطر همین تقویم و روز و اینا اولش به خودم استرس دادم و یا انجام نمیدادم  ،خلاصه خدا یجوری فسقلی رو گذاشت تو دلم که خودم الان نمیدونم دقیقا کی بوده و کجا بوده و چه روزی 😅فقط میدونم تو ماه رمضون بود اونم قبل اذان دیگه 🙈

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
بچه ها حالا شب چهار شنبه اقدام باشه چی میشه مگه

هیچی.

چرا یکم منطقی به ماجرا نگاه نمیکنیم.

بنظرتون خداوندی به این حکیمی یه نفر رو آدم بدی میکنه به جرم اینکه نطفش روز چهارشنبه شکل گرفته.یاهر اتفاق دیگه ایی بیفته.

چرا همچین تصوری از خدا داریم.

واقعا خنده داره که خدا سر همچین چیزایی بخواد درمورد زندگی آدما تصمیم بگیره و حکم اجرا کنه.

لطفا خدا رو با خرافه هایی که ذره ذره تو فرهنگمون تزریق کردن قاطی نکنیم.

دریاجون منظورم تو نیستی کلا صحبت کردم.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
آره باید به دکترم بگم ممنون....سامیار اینو ولش کن شب چهار شنبه و عید غدیر باشه خاک کجارو بریزم روی س ...

خدانکنه عشقم اینطور نگو .من خودم تو اقدام هام شب چهارشنبه اقدام نکردم دقیقا هم روز تخمک گذاریم شب چهارشنبه بود ولی چون بچه اول بود با وجود تمام عشقم به جنسیت پسر ولی سپردم به خداوگفتم من یک شب درمیون اقدام میکنم  هرچی خواست خداباشه .دقیقا هم یک شب درمیونم افتاد برا یکشنبه وسشنبه که من سشنبه اقدام نکردم چون شب چهارشنبه بود وروز تخمک گذاریمم همون روز،بود .اینجا دوستان میگن صدقه بزارید وتوکل به خدا برید اقدام اما من تحقیقی راجع بهش نکردم ببینم واقعا اشکال داره یا با صدقه رفع میشه سربچه دوم میخوام یکم تحقیق کنم سراین مسئله الان بی تجربه هستم خواهرم فقط تجربه خودم وبرات گذاشتم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزم مایه فامیل داریم نی قلیون یعنی به معنی واقعی ریزو ضعیف پسرش چهارماه ازدخترم کوچیک تره .من سربا ...

عزیزم اسمتو نمیدونم که بگم ،میدونی اصلا به جثه نیست طرف میبینی مثل تانکه😁 ولی فوتش کنن جون نداره میمیره ،ولی یکی که ریزه میزس و نی قلیون صدتای دیگه جون داره

2706