2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017410 بازدید | 355185 پست
ترشح از کی دارین؟؟همیشه چند روز ترشح دارین؟؟؟بیشتر وقتها ترشح که اوج میرسه بعد شروع میکنه به کم شدن ...

بدن من هم دقیقا همین طوریه سه روز ترشح دارم اخرین روز که بیشترین ترشح رو دارم تخمکم آزاد میشه واز فردا ترشح قطع میشه

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فقط روز 10تا 11 سیکلم داشتم و تمام. سونو روز13 رفتم گفتم حتنا دیرشده با این دردی که دارم ولی فولیکول ...

به نطرم تخمکت سر صبح ازاد میشه اگه بچه کوچیک نداری بعد نماز مغرب نزدیکی کن ..احتمالا رشد کرده امیدت به خدا باشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
رز عزيزم نتونستم روي اسمت ريپلاي كنم  مرررررسي دوست عزيزم انشاالله خدا جواب اين دل مهربونت رو ...

عزیزم شما کی انتقال دارید ؟ 

یه خواهشی دارم ازت بعداز انتقال تا مثبت شدن آزمایشت استراحت مطلق باش لطفا .کاری ب حرف دکترا نداشته باش که میگن استراحت لازم نیست !! حتی سرفه نکن .مواظب باش آب و غذاتو آروم بخور تو گلوت نپره. دستشویی فقط فرنگی .ببخش اینارو میگم دلم نیومد بی تفاوت باشم بالاخره کلی زحمت  و سختی کشیدی .ان شاالله که پایان انتظارت باشه❤

میتونی از کاربر گلی 222 هم راهنمایی بخوایی با آی وی اف بارداره .اطلاعاتش خوب بود 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
چقد رژیم گرفتن سخته😟

سنم جان من از اول تاپیک بانو بودم شمارو یادم نمیاد ولی اسمتون برام آشناست انشاءالله دومی پسر میشه ودلشاد میشی عزیزم❤😊🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خدایا من پنج شنبه میرم دکتر که برام سونوی فولیکول بنویسه بعدش برم اقدام اگه امپول بنویسه من چه جوری ...

عزیزدلم یک طوری ساعت آمپولت رو تنظیم کن که بیوفته برای ۲شب یا ۱ شب بچه هات لالا کردن توهم برو اقدام.

بچه ها حالا شب چهار شنبه اقدام باشه چی میشه مگه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیزدلم یک طوری ساعت آمپولت رو تنظیم کن که بیوفته برای ۲شب یا ۱ شب بچه هات لالا کردن توهم برو اقدام.

آره باید به دکترم بگم ممنون....سامیار اینو ولش کن شب چهار شنبه و عید غدیر باشه خاک کجارو بریزم روی سرم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ممنون عزیزم ۱۵ هفته و ۴روز عزیزم

بیداری عزیزم

2706