2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
من ایشالا اگه خدا بخواد سز میکنم. من تحمل دردم خیلی پایینه. مگر اینکه خدا واسم چیز دیگه ای در نظر گر ...

اینحوری هم نیست که گلم هر دو درد خودشو داره.ولی من که سزارین شدم  بنظرم طبیعی خیلی بهتره

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی عزیزم  پیش مامانت که خیالت راحتره  البته بعضی مادرشوهرا واقعا خوبن خداروشکر که م ...

شرکت ما خصوصی نمی تونستم خودم درگیر کنم همین قدر هم با من همکاری کردن خیلی ممنون شونم

مادرشوهر من بهترین مادر دنیا هستش

من 32 سال مادر داشتم و نداشتم

وقتی مادرشوهرم و دیدم که چقدر برای بچه هاش فداکاری می کنه تازه متوجه شدم که می گن مادر یعنی از خودگذشتن یعنی چی من عاشقشم عاشق انسانیت از خود گذشتگی خدا بهش خیر دنیا و اخرت بده

مادر من اصلا اینطور نیس 

یا حداقل اصلا برای من اینطور نبود

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 
2728
سلام به همه دوست جوونااا من الان رسيدم خونه خداوشكر همه چي خوب بود خداوشكر خيلي خوشحالم انقد هم م ...

سلام عزیزم تبریک میگم بهت . به سلامتی و شادی گل پسرتو بغل بگیری    

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
شرکت ما خصوصی نمی تونستم خودم درگیر کنم همین قدر هم با من همکاری کردن خیلی ممنون شونم مادرشوهر من ب ...

ان شالله محبتتون روز به روز بیشتر بشه و خدا واسه هم حفظتون کنه عزیزم 

آره اگه جای خصوصی باشی سخت همکاری میکنن 

ان شالله موفق باشی  

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
آره هر دو درد داره ولی دیگه من این و انتخاب کردم ایشالا که واسه همه خیر باشه.

ان شاءالله به سلامتی گل پسرتو بغل بگیری🤲🤲🤲🤲🤲❤❤❤

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام خوشگلا.... چطورید.... خبر چی هس؟ منم مشغول دخترا و اینکه منیکه همیشه عاشق پسر بودم فکر نمیکر ...

سلام بانو جون عزیزم دلمون برات تنگ شده بود , دیگه نمیای تاپیک . خدا گل دختراتو حفظ کنه .

الان دیگه دخترت خانمی شده برا خودش    

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2740
فدات بشم من مهربون😍😍😍 چشم.... درچ حالی

خدا نکنه عزیزم.چشمااات بی بلا 😍😍بانو جون در شرف اقدامم😓سوم سیکلم و ان شااله از دهم یازدهم یه روز درمیون میخوام اقدام کنم ان شاااله.شایدم از بعده پاکی .دعا کن واسمون موقعی که باران عزیزت رو شیر میدی😊که این بار یه بارداری سالم داشته باشم و اگه به صلاحمه خدا منو به خواسته ام برسونه🙏

بچه ها از دختر اسفند خبر ندارین ؟ قرار بود اسفند زایمان کنه 

بعداز زایمان یکی دو بار تاپیک اومد و گفت که به سلامتی  زایمان کرده ولی بعدش دیگه ازش خبر ندارم .فک کنم اونم سرش با بچه داری گرمه دیگه🙆

واسه منم سوال شد  یعنی توی آنومالی هم ممکنه قطعی مشخص نشه جنسیت ؟  الان که دستگاهها پیشر ...

عزیزم ب پیشرفت دستگاه نیس الت تناسلی نی نی تا هفته ها شبیه هم بعد واسه دختر میره داخل واسه پسر بیضه میاد بیرون😁

آرزو کردم خدا را گوهری  * سالم و زیبا نگارین اختری * بر سرم او ریخت یکدنیا گهر * داد ما را او زرحمت دختری * دختری مانند گل زیبا و پاک *از همه ناراستیها او بری *او گل کاشانه ما میشود *میکند بر ماهتاب او سروری *لطف حق شامل شده بر حال ما * میگشاید یک به یک بر ما دری

سلام مجدد

آرزو کردم خدا را گوهری  * سالم و زیبا نگارین اختری * بر سرم او ریخت یکدنیا گهر * داد ما را او زرحمت دختری * دختری مانند گل زیبا و پاک *از همه ناراستیها او بری *او گل کاشانه ما میشود *میکند بر ماهتاب او سروری *لطف حق شامل شده بر حال ما * میگشاید یک به یک بر ما دری
2706