2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
تبسم جون  سوالت راجع به چی بوده خانوم؟؟

عزیزم موعد پرییودت کی هست؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
عزیزم موعد پرییودت کی هست؟؟ 

اینماه اقدام داریم انشالله همه منتظرا و من و تو تو دلمون پر بشه اونم دو سه قلو💏

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوست جوونااا

من الان رسيدم خونه

خداوشكر همه چي خوب بود خداوشكر خيلي خوشحالم

انقد هم ماشالله شلوغ بود دكتر ميگفت از بدشانسيت اين خيلي شيطونه 

ولي جنسيت مشخص نشد گفت اين مدلي تاحالا نديدم 

احتمال داد پسره گفت بهت صد در صد نميگم مطمين شي ولي اينجور ميبينم اينه

2720
سلام به همه دوست جوونااا من الان رسيدم خونه خداوشكر همه چي خوب بود خداوشكر خيلي خوشحالم انقد هم م ...

ای جااانم.زنده باشه الهی.ماشااله با اینهمه شیطونی احتمالاا حدس دکترت درسته و نی نیمون یه گل پسره بازیگوشه😉😉😍😍خدا حفظش کنه واستون خانومی😀

سلام به همه دوست جوونااا من الان رسيدم خونه خداوشكر همه چي خوب بود خداوشكر خيلي خوشحالم انقد هم م ...

تبریک خانومی 

پس دیگه رنگ تیکرت رو عوض کن و آبی کن و کم کم فکر خریدش باش 

الهی بسلامت بغل بگیریش 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

عزیزم خبلی خیلی مبارک باشه، انشالله صحبح و سلامت بغل بگیریش گل پسرمون رو😍😍😍😍

اي جااانم خدارووووشكر

خيلي خيلي تبريك ميگم عزيزم

همون پسره احتمالا وگرنه تخمدان رحمتش و بايد ميديد اگه دختر بود ديگه

انشالله سالم بياد بغلت😍😍❤️❤️

يا امام رضا...بطلب❤️
2714

من به این اعتقاد دارم که میگن یه سال بچه دختر بیشتره یه سال پسر مثلا میگن امسال سال پسره

در ورد خواب دیدن والا خواب برگرفته از فکر و خیالات روزمره ماهاست، همشون نه ولی بیشتر ولی سمت ما میگن خواب زن چپه یعنی اگه خواب پسر ببینی دختر میشه اما خواب مرد راسته دوستمم میگفت همش خواب دختر میبینم تو خواب به شوهرش می‌گفته دختره اما چند روز بعد شوهرش از خواب پرید گفت خواب دیدم بچمون پسره بعد دنیا اومد پسر شد

غذا ميتوننستي درست كني ؟دخترت خودش غذا ميخوره؟

غذا چیه اصلا هیچ بویی نباید به بینیم میخورد وگرنه اینقدر اسید و خون بالا میوردم میمردم , دخترم خودش غذا میخورد , میفرستادمش خونه مادرشوهرم غذا بخوره , تا الان که کمی خوب شدم شوهرم همش کارهای خونه انجام میداد , شکم درد داشتم و لک هم داشتم شیاف مصرف میکردم , خدا رو شکر روزهای خیلی بدم گذشت , من حتی به هوای بیرون و موبایل هم ویار داشتم .

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
تبسم جون  سوالت راجع به چی بوده خانوم؟؟

رز جان وقت پرییودت چندمه

عزیزم ناراحت نشو شاید پیامت را تدیدن اگه میدونی که استفاده میکنن رو پستشون ریپلای کن  من اصلا ...

اروین جان متفورمین من اگه همینجوری بخورم چی میشه کارش چیه؟؟ 

شنبه باید برم دکتر دارو بده 

2706