2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014944 بازدید | 355184 پست
عزیزم‌ اقدامت رو‌کدوم صفحه نوشتی ؟؟؟ و اینکه قرص خوردی و امپول زدی؟؟

رز جان شما چرا قرص فلوكونازول ميخورين؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
بله عزیزم .هر ماه اقدام داشتم .همسرم کاسنی و آب کرفس و آب هویج معمولا میخورد .شیره انگور بدن و قلیای ...

عزيزم تبريك ميگم ان شاءالله دوران بارداري خوبي رو سپري كني و زايمان راحتي داشته باشي و ني ني رو صحيح و سالم در آغوش بگيري🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم یادم نیست  اما هیچ قرص و امپولی استفاده نکردم . فقط اینکه روز 13 پری رفتم سونو گفت از تخم ...

پس با فولیکول سمت چپ هم میشه پسر دار شد 

خدا حفظش کنه واست عزیزم 

شادم کردی 

اخه من هرماه که میرم سونو سمت چپم فعالتره 😊😊😊

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2742
رز جان شما چرا قرص فلوكونازول ميخورين؟

برای اینکه خیلی قلیایی میکنه 

البته دو یا سه روز مونده به اقدام دکتر گفت بخورم 

چطور مگه خانومی؟؟

گلم یادم نیست  اما هیچ قرص و امپولی استفاده نکردم . فقط اینکه روز 13 پری رفتم سونو گفت از تخم ...

اینو یادم رفت از اول پری دو روز درمیان یه قرص فلوکونازول 50خوردم .فک کنم کلن 3 تا دونه خوردم

میگن واسه قلیایی کردن بدن خوبه

چشم ممنون  چیا بخورم خوجل بشه؟ سالم باشه  چیا نخو رم چکار بکنم چکارا نکنم

ماههای بالاتر مثلا بعد از ماه چهار ،به بخور ،میوه ی به بچه رو خوش سیما میکنه ،خرما بخور همچنین سیب بخور 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

خانوم گلا 

ی سوال دارم و خیلی ذهنمو درگیر کرده ،به نظرتون خیلی خیلی مهمه 

مناسفانه همسرم سیگار میکشه و من همه جا خوندم‌که بده برای پسر دا شدن و بهش هم که میگم باباش رو‌مثال میزنه که با وجود سیگار ماشالله ۷ تا پسر داره و‌بابای من که تا حالا بوی سیگار هم بهش نخورده سه تا دختر داره

یعنی ما خودمون سه تا خواهریم 

حالا اعصابم خورده 

دور و‌بریهای شما با سیگار پسردار شدند؟؟؟

2738
برای اینکه خیلی قلیایی میکنه  البته دو یا سه روز مونده به اقدام دکتر گفت بخورم  چط ...

آخه مگه اين قرص واسه عفونت نيست؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ماههای بالاتر مثلا بعد از ماه چهار ،به بخور ،میوه ی به بچه رو خوش سیما میکنه ،خرما بخور همچنین سیب ب ...

مامان سنایش جون

گل دخترت فهمید نی نی داری؟؟؟

خانوم گلا  ی سوال دارم و خیلی ذهنمو درگیر کرده ،به نظرتون خیلی خیلی مهمه  مناسفانه ...

اصلا چون دوست خودم همسرش سيگار ميكشه زياد پسرش ٣ ماه پيش به دنيا اومد من يكي رو ميشناسم هم اعتياد داره هم سيگار ميكشه و ٣ تا پسر داره اصلا دختر نداره

و خيليا رو هم ميشنسامش همسراشون ورزشكار و بدن سالم ولي دختر دارن اينا همش خواست خداست 

ماههای بالاتر مثلا بعد از ماه چهار ،به بخور ،میوه ی به بچه رو خوش سیما میکنه ،خرما بخور همچنین سیب ب ...

انار هم بچه رو‌فوق العاده خوشگل میکنه و پوستش خوش رنگ میشه

خب خاصیت قلیایی هم داره گلم

ممنون عزيزم 😘😘

اصلا چون دوست خودم همسرش سيگار ميكشه زياد پسرش ٣ ماه پيش به دنيا اومد من يكي رو ميشناسم هم اعتياد دا ...

خدا خیرت بده انشالله 

به خدا روانی شدم 

دکترم گفت بهش دیکه نگو،استرس بهش وارد نکن چون استرس بدتر از سیگاره

2706