2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013971 بازدید | 355184 پست
ماههای بالاتر مثلا بعد از ماه چهار ،به بخور ،میوه ی به بچه رو خوش سیما میکنه ،خرما بخور همچنین سیب ب ...

مامان ستايش من الان ٥ سيكلم ولي پريودم تموم شد حالا ميتونه تخمك گذاريم جلو بيفته و از فردا ميشه نماز خوند چون من هميشه ٧ روزه بودم اين ماه اينجوري شدم

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر مامان ستایش جان یه لحظه جا خوردم خشکم زد گفتم یعنی خدایا این مامان ستایش خودمونه خدارو هزار ...

ممنونم افسانه جان انشاالله به حق خط به خط قرآن بزودی قسمت خودت بشه .راستش خودمم هنوز توی شوکم بعد از این انتظار طولانی ...وقتی شوهرم جواب آزمایش و آورد بهم گفت تبریک میگم خانمی بارداری ولی من باورم نمیشد وقتی برگه ی آزمایش و دیدم خودمو انداختم توی بغل شوهرم و هق هق زدم زیر گریه حالا گریه کن کی گریه کن ،شوهرمم بیچاره اشک می ریخت .از خدا چنین گریه هایی و برای همتون آرزومندم🤲🤲🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
خدا خیرت بده انشالله  به خدا روانی شدم  دکترم گفت بهش دیکه نگو،استرس بهش وارد نکن چون ...

دقيقا اين استرس از همه چي بدتر حالا چون شما حساسي بهش ويتامين سي بده و تو خونه آب ميوه بگير و روزي يه ليوان بهش بده  

آزمايش هم داده همسرتون؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
ممنونم افسانه جان انشاالله به حق خط به خط قرآن بزودی قسمت خودت بشه .راستش خودمم هنوز توی شوکم بعد از ...

عزیزم 

اشکم در اومد 

انشالله که لبخندو خنده های شیرین  رو برای پسربودنش بزنی 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
شربت گایافنزین هم خوبه  شما هم اقدامی خانومی؟؟

بله من از مرداد اقدام الانم ٥ سيكلم من ميترسم اين شربت و قرص و سرخود بخورم 

دقيقا اين استرس از همه چي بدتر حالا چون شما حساسي بهش ويتامين سي بده و تو خونه آب ميوه بگير و ر ...

بله عزیزم

ضعیف بود که الکارنتین و e و فولیک اسید و زینک و... عرق کاسنی و ....خورد خیلی بهترشد ازمایشش

مامان ستايش من الان ٥ سيكلم ولي پريودم تموم شد حالا ميتونه تخمك گذاريم جلو بيفته و از فردا ميشه نماز ...

بله احتمالا تخمک گداریت هم تغییر میکنه .الان چون پاکی میتونی نماز هم بخونی .تخمک گذاریت و حتما با کیت و سونو پیگیر باش

2740
بله من از مرداد اقدام الانم ٥ سيكلم من ميترسم اين شربت و قرص و سرخود بخورم 

نه بابا 

اصلا نترس

شربت سرفه است و قرص هم خیلی از دکتر پرسیدم گفت اصلا عیب نداره

تازه به من ۵ تا ۱۰۰ داده

ماهدانا گفت سه تا ۵۰ خورده

ووواااای ستایش جان چققققدرررر برات خوشحال شدم عزیزمممم برای منم دعاکن خیلی طولانی شده انتظارم

امیما جون به نیتت صلوات فرستادم امیدوارم بزودی خداوند گل پسرت و بزاره توی دل مامانش😘👦

بله عزیزم ضعیف بود که الکارنتین و e و فولیک اسید و زینک و... عرق کاسنی و ....خورد خیلی بهترشد ازمای ...

خب خدا رو شكر هر روز گردو  و فندق هم بهش بده 

بله احتمالا تخمک گداریت هم تغییر میکنه .الان چون پاکی میتونی نماز هم بخونی .تخمک گذاریت و حتما با کی ...

عزیزم شرمنده میپرسم 

اقدامتون سجده ای بود؟؟؟خودت رژیم قلیایی داشتی؟؟

به غیر از شربت شیره چی خوبه این یک هفته بخورم؟؟موزو کشمش و‌توت فرنگی رو‌ میدونم عشقم

خب خدا رو شكر هر روز گردو  و فندق هم بهش بده

مرسی دوستم‌

خدایا یک گل پسری بهمون بده،خسته نشدی انقدر التماست کردیم 🙏🙏🙏🙏🙏😊😊😊😍😍😍

بله احتمالا تخمک گداریت هم تغییر میکنه .الان چون پاکی میتونی نماز هم بخونی .تخمک گذاریت و حتما با کی ...

ممنوووون دوست مهربون😘

نه بابا  اصلا نترس شربت سرفه است و قرص هم خیلی از دکتر پرسیدم گفت اصلا عیب نداره تازه به من ...

قرص رو بدون نسخه هم ميدن ؟ بعد از كي بايد خورد ؟

2706