2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015764 بازدید | 355185 پست
وااای نسرین جون چیزی نمونده که😍😍ان شاااله خوش خبر باشی خدارو شکر امروز پراز خبرای خوب بود تاپیک😍 ...

آره امروز روز خیلی خوبی بود خدا رو شکر.ان شاءالله نرگس خیلی امیدواریم این ماه.ان شاءالله بزودی  خودتم میای خبر گل پسری رو بهمون میدی🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از روز چندم پروژسترون شروع کردی؟  ده شب خوردی؟  عیبی نداره انشالله که بارداری فکرت رو مشغ ...

از ۱۴ سیکل.ده شب شبی دوتا.ان شاءالله با دعای شما

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
ممنونم شبنم جون خدا گل پسرات و برات حفظ کنه 😭😘

ماماااان ستااااایش خیلییی خوشحاال شدم

مبااااااارکه❤️❤️❤️❤️

ان شاااالله صحیح و سلامت بغل بگیریش😍😍

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
منم فردا میرم دکتر انشالله تاماه بعد باردار بشم

ان شاءالله

عههه مطمئنی؟ماه اقدام رو دقیق گفته بودی؟

فدات شم عزیز دلم 

ان شاالله به زودی زود یه گل پسر ناز بیاد تو دلت .

من حتی روز اقدامم میدونستم و ساعتش .

چون یه اقدام بیشتر نرفتم که همونم منجر به بارداریم شد  

.اما اون خانوم تو یه تاپیک دیکه البته 

اشتباه حدس زد و گفت دختر .

بله عزیزم .هر ماه اقدام داشتم .همسرم کاسنی و آب کرفس و آب هویج معمولا میخورد .شیره انگور بدن و قلیای ...

مامان ستایش عزیزم 

بینهایت برات خوشحال شدم .

ان شاالله که بارداری سالم و  راحتی تجربه کنی گلم 

[QUOTE=77167071]دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید .من امروز رفتم آزم ...[/QUOTE]

مامان ستايش تبريك ميگم عزيزم،خيلي خوشحال شدم ان شالله بارداري خوب وسالمي رو بگذروني و به سلامتي ني ني بغلت بگيري

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
عزيزم من خوردم و اصلا ترشح نداشتم و از وقتى قهميدم باردارم خيلى ترشح دارم

پس طبیعیه که ترشح قطع بشه.

ساید برای بعضیا اینطوره

شما امپول hcg زدی؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
فدات شم عزیز دلم  ان شاالله به زودی زود یه گل پسر ناز بیاد تو دلت . من حتی روز اقدامم میدونست ...

عزیزم‌

اقدامت رو‌کدوم صفحه نوشتی ؟؟؟

و اینکه قرص خوردی و امپول زدی؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزیزم‌ اقدامت رو‌کدوم صفحه نوشتی ؟؟؟ و اینکه قرص خوردی و امپول زدی؟؟

گلم یادم نیست 

اما هیچ قرص و امپولی استفاده نکردم .

فقط اینکه روز 13 پری رفتم سونو گفت از تخمدان چپ یه فولیکول سایز 23 داری .

همون شب چند تا موز خوردم .از قبلش هم یه کم  گرمیجات مثل چایی نبات و زعفران ؛ سیاه دانه و عسل خوردم دو سه باری هم به همسرم با زور  دادم خورد  چون اصلا موافق این کارها نبود .

بعد اقدام هم دو ساعتی به سمت راست دراز کشیدم  .