2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015765 بازدید | 355185 پست
محیا هنوز منتطره😔بهار هم بعداز اون بی بی مثبت کذایی رفت از داد منفی شد تو سونو مشخص شد کیست داره به ...

سلام حنانه جون و همه دوستای عزیزم 

مسئله جنسیت بچه خیلی وقت بود ذهنم رو درگیر خودش کرده بود .تنها نقطه ضعف زندگیم .....

از خدا خواستم صلاحم رو تو پسر بودن بچم قرار بده 

چون واقعا حرفها و نگاه های اطرافیانم اذیتم میکرد .

به خدا گفتم دختر هم باشه میزاره رو چشمام.نمیزارم کسی بهش نگاه چپ بندازه اما خودت آگاهی از دل شکستم .😢

امروز رفتم سونو .وقتی دراز کشیدم قلبم به حدی تند میزد که حس میکردم الانه که بمیرم ..از اضطراب و استرس .....

ودر آخر دکتر گفت بچه  پسره ....

نمیدونم چجوری اون حالمو توصیف کنم .

فقط اشک به چشمم جمع شد .گفتم الحمدالله رب العالمین .

همه احساسات شیرین اون لحظه رو واسه شما دوستای خوبم ارزو میکنم .

که صد البته اگر بچه دختر  هم باشه فقط باید باز هم گفت خدایا شکرت .

سلام حنانه جون و همه دوستای عزیزم  مسئله جنسیت بچه خیلی وقت بود ذهنم رو درگیر خودش کرده بود .ت ...

خداروشکر عزیزم ان شااله سالم وسلامت بغلش کنی 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان ستایش عزیز خداروشکر بارداری بی نهایت خداروشکر کردم خدا جواب همه دلسوزی ومهربونیت در حق ما را داد 

ان شااله یه گل پسر سالم وسلامتدبه جمعتون اضافه میشه

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
محیا هنوز منتطره😔بهار هم بعداز اون بی بی مثبت کذایی رفت از داد منفی شد تو سونو مشخص شد کیست داره به ...

گلم تو تاپیک اون خانوم ( بانو تجلی ) 

نتونستم پست بزارم .اما اشتباه حدس زده بود 

گفته بود دختر 

2731
دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید .من امروز رفتم آزم ...

وای خدایا 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲شکر هزارا بار شکرت .مامان ستایش جون دیدی گفتم مطمن بودم بارداری.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤💕💕💃💃💃💃💃💃💃👶👶👶👶👶🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏👏👏👏👏خدایا چه روز قشنگی.از ته ته دلم خوشحال شدم .ان شاءالله به حق خط خط قرآن بارداری راحت و سالمی رو پشت سر بزاری و نینیتو به سلامت و به وقتش بغل بگیری.خدایا شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏👏👏❤❤😊😊😊❤

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام حنانه جون و همه دوستای عزیزم  مسئله جنسیت بچه خیلی وقت بود ذهنم رو درگیر خودش کرده بود .ت ...

ای جااانم نمیدونم چرا بغضم گرفت با حرفااات😢خداااارو شکر اول واسه سلامتیش بعدم به خاطر اینکه صلاح خدا با خواسته دلت یکی شد عزیییزم😍😍😍

تبرییییبک فرااااووون ماهدانااا جوونم😍😍

خدااا خییلی مهربونه خییییلی😢😢

انشالله که بارداری 🤱🤱🤱🤱🤱🤱👼👼👼👼👼 موعدت کی هست؟

۲۹ موعدمه.خدا از دهنت بشنوه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ای جانم خدا رو هزار بار شکر که خواسته ی دلت با حکمت خدا یکی شد.ان شاءالله گل پسرت مایه افتخارت بشه.خدا حفظش کنه.از ته دلم برات خوشحالم👏👏👏👏👏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤❤❤👶👶👶👶🤲🤲🤲🤲🤲🤲

۲۹ موعدمه.خدا از دهنت بشنوه

وااای نسرین جون چیزی نمونده که😍😍ان شاااله خوش خبر باشی

خدارو شکر امروز پراز خبرای خوب بود تاپیک😍ان شااله  با خبر بارداریه تو هم تاپیکمون پربااارتر میشه عشقم😘

خاله فداش😍😙😙 بزرگتر بشه خوب میشه ان شاالله .ماههای اول اینجوره . این شب بیداریا هم میگذرن 😊😀 سر ...

خدا نکنه عزیززززم 🌺🌺🌺

امیدوارم خوب شه رفلاکس خیلی بده همش بالا میاره تو معدش نمی‌مونه برا همین همش گرسنه ست مدام درحال شیر دادنم

انشاالله قسمتت میشه زینب جون نگران و نامید نباش 🌹توکل کن بخدا و فقط از خودش بخواه خدا کسیو نامید برنمیگردونه 

منم بعد دوسال باردار شدم فقط ماه آخر بود که واقعا و از ته دل خواستم از خدا 😘😘😘

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
سلااام نسرین جووونم خوبی گلم در چه حالی😘😘

سلام عزیزم در حال انتظار و پر از استرس🙃🙃