2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015047 بازدید | 355184 پست
مرسی عزیزم کلی خیالم راحت شد 😍😍😍😍😍😍 انشالله حاجت رواییت را جشن بگیریم 

قربونت برم انشالله که به زودی عکس پسرخوشگلت رو ببینیم همه❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
حالا تو هم ي تست بزن  من ديشب گفتم بذار راحت بشم از فكر و خيال تكليفم مشخص بشه  حدا ...

عززیزم خیلی زود زدی

انشالله فردا پررنگ میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا تو هم ي تست بزن  من ديشب گفتم بذار راحت بشم از فكر و خيال تكليفم مشخص بشه  حدا ...

مگه پریود شدی؟

پس اون هاله چی بودددد؟؟؟؟

تو یدونه دیگه بزن چون من هاله رو دیدم 

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2742
آره فاطمه جون هر چی خدا بخاد  درسته  ممنونم از همدلیت عشقم😍😍😍😘😘😘😘

خواهش میکنم عزیزدلم❤️❤️

انشالله خدا خودش برنامه هات درست کنه همونطور که دلت میخواد

عزیزم هوا برا من ک واقعا سرد شده من بافت میپوشم شبا بیرون مخصوصا ک بخای بستنی هم بخوری و دور بزنی حت ...

جدی باران جون؟نمیدونستم شما هم اصفهانی.دیر گفتی ما راه افتادیم😮🤨🤨😥

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
اصلا اهمیت به جدول نده گاهی میگم یعنی قدرت جدول از خالق و‌خدای طراح اون جدول بیشتره؟؟؟ بسپار به خد ...

تیکرش رو ببین ای جانم 🥰🥰🥰❤❤❤

وقتی تیکرت رومیبینم خیلی خوشحال میشم واقعا معجزه خدا زیباست❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2740

خانم های گل امروز باید ذکرهاروبرای همسرم ورز بفرستیم یا فردا؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
جدی باران جون؟نمیدونستم شما هم اصفهانی.دیر گفتی ما راه افتادیم😮🤨🤨😥

اره اصفهانم گلم همونموقع ک پیامتو دیدم جواب دادم حالا ک اومدی بیا خوش اومدی انشاءالله سردتون نشه لذت ببرین

اره اصفهانم گلم همونموقع ک پیامتو دیدم جواب دادم حالا ک اومدی بیا خوش اومدی انشاءالله سردتون نشه لذت ...

ممنونم عزیز دلم.ما شهریور اومدیم یه کم شبا خنک بود.الان دخترم گیر داده حتما یه بار دیگه بریم.😌امیدوارم که خوب باشه هوا.لطف کردی باران جونم.🌹❤

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
خدا رو شکر عزیزم ان شاءالله همیشه حال دلت خوب باشه و هرروز پله های موفقیتو دونه دونه طی کنی و با اول ...

سلام نسرین جون خوبی عشقم؟چه خبر ازخودت؟

چرا از تو خصوصی من پاک شدی؟

2706