2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
حالا موندم بلا تکلیف دودلم 😓 برا شماهم ان شاءالله محمد حسین جان اومده نگران نباش عزیزم

اصلا اهمیت به جدول نده

گاهی میگم یعنی قدرت جدول از خالق و‌خدای طراح اون جدول بیشتره؟؟؟

بسپار به خدا ❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اصلا اهمیت به جدول نده گاهی میگم یعنی قدرت جدول از خالق و‌خدای طراح اون جدول بیشتره؟؟؟ بسپار به خد ...

آره فاطمه جون هر چی خدا بخاد

درسته 

ممنونم از همدلیت عشقم😍😍😍😘😘😘😘

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام مژگان جون عشقم دو سه روز قبلش علائم مث پریه خو نگران نباش ایشالا خودش نمیاد نی نی میاد😍😍😍

ممنونم عزیزم انشاءالله نیاد تروخداااا برام دعاااا کنین

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
@آروین جان  عزیزم کی رفتی سونو؟ چرا مال ما وزنش کمه؟؟؟؟ شروع کن به کباب و مغزیجات والا من د ...

آره عزیزم انشالله به سلامتی و دل خوش ۲ هفته دیگه هم بگذره و ۳۵ بشه میتونیم یه نفس راحت بکشیم دکتر من گفت دیگه بعد هفته ۳۵ زایمان زودرس حساب نمیشه 

من هفته ۳۳ ۱۹۰۰بود که دکتر گفت بچه در حالت ایده ال هفته ای ۲۰۰ و در دو هفته ماه آخر۲۵۰ وزن میگیره  که بچه من نهایتش میشه ۲۷۰۰ یا ۲۸۰۰ 

ممنونم عزیزم انشاءالله نیاد تروخداااا برام دعاااا کنین

ان شاءالله شنبه با بی بی مثبت میای تاپیک گلم🙏🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اروین جان نورا ده روز زودتر به دنیا اومد با وزن۲۳۰۰ من خیلی غصه میخوردم چون شکمم بخاطر فیبروم ها به ...

مرسی عزیزم کلی خیالم راحت شد 😍😍😍😍😍😍

انشالله حاجت رواییت را جشن بگیریم 

انشاءالله  ولی امیدی ندارم مطمئنم اگه بی بی بزنم منفی 🥺🥺🥺🥺🥺

حالا تو هم ي تست بزن 

من ديشب گفتم بذار راحت بشم از فكر و خيال تكليفم مشخص بشه 

حداقل بدونم چند چندم كه ديدي منفي بود

وگرنه بايد فردا منم تست ميزدم 

چون موعدم امروز هست  

2706