2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
بچه ها علائم پری دارم😭😭😭😭😭😭

علائم پری رو که همه دارن قبلش عزیزم انشالله که خودش نمیاد

برات صلوات میفرستم❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام به همگی خوشگلااااااا خوبید، من چند روز نبودم خونه مادرشوهرم بودم چه خبرا خبر جدید چی داریم؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها من 16، 17 این ماه آمپول زدم باید حتما تا 14 روز بعدش صبر کنم  ؟؟؟؟؟؟  نمیدونم چرا حسی ندارم نه علائمی نه دردی هیچی😞

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام به همگی خوشگلااااااا خوبید، من چند روز نبودم خونه مادرشوهرم بودم چه خبرا خبر جدید چی داریم؟؟؟&n ...

سلام عزیزم خوشگلی از خودتونه😍😍

منم دیروز نبودم شب  چنتاپست خوندم مث اینکه خبری نیس 

بچه ها اگه خبر جدید هست لطفا بگید💕💕

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بچه ها من 16، 17 این ماه آمپول زدم باید حتما تا 14 روز بعدش صبر کنم  ؟؟؟؟؟؟  نمیدونم چرا ح ...

مث اینکه به گفته بچه ها 18روز بعدش یا پری میاد یا نمیاد 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام غیر اقدامی نیاد؟؟😢😂

چرا عزیزم خوش اومدین میخاین بعدا اقدام کنین یا کلن قصدشو ندارین؟

بچه ها علائم پری دارم😭😭😭😭😭😭

سلام مژگان جون عشقم دو سه روز قبلش علائم مث پریه خو نگران نباش ایشالا خودش نمیاد نی نی میاد😍😍😍

سلام عزیزم خوشگلی از خودتونه😍😍 منم دیروز نبودم شب  چنتاپست خوندم مث اینکه خبری نیس  بچ ...

خبر جدید اینه من دیشب اقدام کردم😎نصف بچه ها ریخت بیرون🤐🤐

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙