2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزای دلم ببخشید من عجله دارم  امروز سالگرد داداشمه ازمایش گرفتم شده ۴۵۰ ببخشبد اگر ...

فاطمه جان تبریک ،فقط میتونم بگم  الهی که به بهترین نحو دلت شاد بشه و بیایی اینجا خبر پسرتو بهمون بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو ختم شرکت میکنی هرروز ۱۲۰ مرتبه امن یجیب بخونی؟

سلام عزیزم.خوبی،مرسی که گفتی ولی این مدت سرم خیلی شلوغه،دوست دارم ولی میترسم نرسم بخونم و شرمنده بقیه بشم.انشاالله واسه یه ختم دیگه❤❤❤

2728
عزیزم تو این آزمایشت اصلا آهن نیست  به دکترت گفتی مشکل غلظت خون داشتی و آسپرین میخوردی بعضی از ...

صفحه ی اخر بود که نفرستادم ..اره میدونه مشگل دارم و اسپرین رو هم میخورم همچنان.قرص اهن فرفورت گاین روزی یکی و Eisen plus روزی دوتا باید بخورم .فک کنم قرصای خوبی هستند

درسته؟

اما اینبار رفتم پیشش حتما مطرح میکنم باز

میگم اروین جون  این همه کم خونی برای بچه مشگلی ایجاد نمیکنه خدایی نکرده😢

سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

عزیییز دلم خدااارو شکر که به ارزوت رسیدی و چیزی رو که میخواستی به دست اوردی مامان  سامیار عزیزم.ان شاااله که همیشه دلت شاد باشه و هرروز بیشتر از روز قبل احساس خوشبختی کنی😍😍ان شااله با اولین اقدام خدا بهت پسر سالم و صالح عنایت میکنه و به اون ارزوتم زودی میرسی و خوشیت کاامل و شیرین تر  میشه😍😍خیییلی از خوشحالیت خوشحال شدم عزیز دلم😚😚

@hastidar     @بهاراا     @نال     @"الهام_مامی_الناز_جون" & ...

اخه عزیز دلمیییی تو😍😍😍،ممنون دوست خوب و مهربونم،انشالله خدا بچه هات رو حفظ کنه و به سلامتی به دنیا بیاد نی نی گوگولیت😘😘

2740
سلام عزیزم بهتری فاطمه جان قندم خوب بود خدارو شکر ولی کم خونی شدید دارم فاطمه😢

فدات من خوبم...خودارو بهت میده چراناراحتی فداتشم...قبلن نداشتی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزم.خوبی،مرسی که گفتی ولی این مدت سرم خیلی شلوغه،دوست دارم ولی میترسم نرسم بخونم و شرمنده بقی ...

سلاام عزیز دلم خوبی 

چه خبر دلکم جون 

قرار بود از پریود که پاک شدی اقدامت رو شروع کنی ان شاااله

اقدام کردی عزیزم؟😍

سلاام عزیز دلم خوبی  چه خبر دلکم جون  قرار بود از پریود که پاک شدی اقدامت رو شروع کنی ان ...

سلام حنانه جون،حالت خوبه قربونت

نه عزیزم قراره انشاالله بعد از این سری که پریود شدم اقدام کنم.باید ۷ یا ۸ آبان اینا پریود شم و دیگه انشاالله اقدام.روز به روز ترسم بیشتر میشه.میترسم از بارداری😔