2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010549 بازدید | 355183 پست
منم دارم  بؤ حس نكردم البته  يعني بوً نكردم

شماباردارهستید؟

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز معلوم نيس موعدم چند روز ديگس

انشاالله هستی 

توکل برخدا

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
نمیدونم چطور باور کنم بخدا هنوز دارم گریه میکنم

وااااااای مبارک باشه عزیزم،خیلی خوشحال میشم وقتی بیبی چک مثبت میبینم.انشاالله به سلامتی و دل خوش نه ماه رو طی کنی و نی نیت رو سالم بغل بگیری ❤❤❤

2720
الکی الکی شد😁😁

عزیزم خیییییییلی خوشحال شدم،تبریک میگم.انشاالله به سلامتی بارداریتو طی کنی و نینیتو سالم بغل بگیری.انشاالله تاپیک زود زود پر شه بیبی چک مثبت و تیکر بارداری🤲❤

خب حالا پسر میخواست یا دختر؟

دومیش گلم اولی پسردومی دختر. راستش نزدیمی مشکوک داشت قرص اورژانسی خورد دوتا باهم یه لخته دفع کرد گفت سقط شده. بعدش پری نشد آمپول زد باز پری بشه نشد. اومد سونو دمتر گفت 4ماهه حانله ای خانم ان تی هن ردکردی🤣🤣🤣🤣دخترهم هست

2714

بچهاااااا کیا حس ششمون قویه جان مننننننننم بیاین حدس بزنید من باردارم یا نه  ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزيزم به خدا خيلي دوست دارم اما ميترسم نتونم اونوقت شرمندت بشم ميشه من همينجوري ازاد دعا كنم؟☺️

میشه عشقم چرا نشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
اوکی فهمیدم فقط یه سوال کل نذر چقدره؟ اندازه 31 روز؟ 

بله باید تا تموم شدن لیست ادامه پیدا کنه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706