2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014015 بازدید | 355184 پست
خوبه ،از فردا شب اقدام کن ،موفق باشی

ممنون، یدونشو گذاشتم تو یخچال، انشالله لازم نشه 

مرسی مامان ستایش از فردا شب میرم اقدام 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
مرسی برعکس گف انشالله خدا بهت پسربده ب حق صاحب زمان خدابهت پسربده دخترم😭😭😭🙏🙏🙏

فاطمه جان مبااااارکه . ان شاالله که گل پسر باشه نی نیت  و ب سلامت و با دل خوش بغل بگیریش 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حواسم ب غذاباش یعنی چی؟شیاف شبی یکی دارم استفاده میکنم ..امشب عجیب رحمم تحت فشاره...انشالله خدا خودش ...

سلام عزیزم ااای جانم مبارک خانومی اول باور نکردم تیکرتا دیدم بسلامتی انشالله الهی به حق این ماه عزیز داداش کوچولوی دخترات تو دلت نشسته بسلامت بغل بگیری گلم خیلی خوشحال شدم برات ❤❤❤❤❤

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
حواسم ب غذاباش یعنی چی؟شیاف شبی یکی دارم استفاده میکنم ..امشب عجیب رحمم تحت فشاره...انشالله خدا خودش ...

فاطمه جان بیشتر مراقب خودت و نینی باش ،شیاف بزار و از دستشویی فرنگی استفاده کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2731
ااا؟ من تا 8ماه خیلی وزن اضافه کردم ماه نه خیلی نه ببین دوروز بعد زایمان وزن کردم خودمو7کیلو کم شده ...

سلام لیانا جان . چطوری عزیزم خوبی ؟ گل پسرت خوبه ؟ چه میکنی با بچه داری ؟! 😀چقدر دلم براتون تنگ شده 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
عارفه جان بارداریتو مجدد تبریک میگم  ان شاءالله بحق پنج تن خدا بهت یه گل پسر سالم و صالح هدیه ...

سلام اعظم جونم . چطوری ؟  جوجم خوبه ؟ رفتی دکتر چی شد ؟ ب خدا همش تو فکرت بودم ولی نمیدونم چرا وقت نمیکنم پیام بدم😞

جدیه جدیه.... ممنون عزیزم ایشالا به زودی واسه خودت به سلامتی و خوشی. بهت تاریخ نداده دکترت؟؟؟؟

عزیزدلم ان شاالله ب سلامت و بادل خوش زایمان کنی 😍 خداروشکر که این 9ماه بخیر گذشت . مهتاب باورت میشه که دیگه داره تموم میشه  ؟! 😊😍حتما بیا از خودت خبر بده .من همش منتظر 18 ام بودم 😅 

کیت من دیشب پررنگ شد ولی درجه حرارت بدنم بالا نرفته  من دیشب اقدام داشتم فردا شب هم می خواهم ...

منم تیرویید کم کار دار دارم روزی یکی 0.5 میکروگرم میخورم همنا که پشتش طلایی

ولی اصلا نمیاد تو رنج

بین 4.5.6.7. متغیره

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
2738
منم تیرویید کم کار دار دارم روزی یکی 0.5 میکروگرم میخورم همنا که پشتش طلایی ولی اصلا نمیاد تو رنج ...

عزیزم من خارجی اش رو‌می خورم

مال کارخونه bayer هست

دکترم از اول گفت ایرانی اش رو‌نخور

من روزی یکی میخورم دوز ۱۰۰

پنجشنبه و‌جمعه ها هم نمی خورم

در ضمن مال من الان تو رنج نرمال هست

عارفه جان بارداریتو مجدد تبریک میگم  ان شاءالله بحق پنج تن خدا بهت یه گل پسر سالم و صالح هدیه ...

مرسی عزیز دل از این همه لطف ومهربون شما هم انشالله این چند هفته ی آخر ا بدون استرس طی کنی و ه سلامتی گل پسر عزیزت وبه بغل بگیری انشالله 

@همسرممممممم    

و

@mohal    

امروز سوره حشر به نیت شما دو عزیز خونده شد.الهی که خدا هردوتون رو به ارزوهاتون برسه.ان شااله به زودی فرزند سالم و صالح با جنسیتی که دوست دارین بهتون ببخشه و حسابی غافلگیرتون کنه

ان شااله به حقعظمت و حرمت  سوره حشر هیچ ارزویی ارزو نمونه🙏🙏

فاطمه جان بیشتر مراقب خودت و نینی باش ،شیاف بزار و از دستشویی فرنگی استفاده کن

مامان ستایش جون الان رفتم دستشویی یه ذره خون پری اومد شیاف گذاستم بنظرت چیکارکنم😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزم ااای جانم مبارک خانومی اول باور نکردم تیکرتا دیدم بسلامتی انشالله الهی به حق این ماه عزیز ...

مرسی آذرجون والاازدیروز لک میدیم امروز خون پری اومد اومد ....چیکارکنم برم بیمارستان

فاطمه جان الان برای مریضی دخترت فهمیدم حالش چطوره؟بهتره؟

بهتره..سمیخ جون ازدیروز لک میدیم الان خون اومد حالت پری بودشیاف گذاشتم چیکارکنم بنطرت توروخدابگین

2706