2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014015 بازدید | 355184 پست
حالا من برعکس تو بودم. یهو از وقتی رفتم تو ۸ هم ورم کردم هم وزنم هییی رفت بالا. وقتی زایمان کردی چند ...

عزیزم ان شاءالله زایمان راحتی داشته باشی و گل دخترتو به سلامت بغل بگیری. اون موقع که صدای گریه ی دخترت و میشنوی و مطمنم از خوشحالی اشک شوق میریزی ما منتظرارو دعا کن لطفا. 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میدونم سخته ولی من شنیدم اطرافیان چطوربودن.توهم که ماشاالله قربونش برم تحرک زیادداری نمیدونی استراحت ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

حالاببینا.تاپارسال که یه بنده خدااگه میفهمیدبچه ی دیگه درکاره که ازخودسبزوارمینداختت بیرون.حالانشسته برامن فقط گریه میکنه استرس که خیلی بده برات.بشین یکم صلوات بفرست نذرکن انشاالله که هرچه زودترخوب میشی عزیزم 😍😍😘😘

ممکنه دوره لوتعالت طولانی باشه مثلا ۱۶ روزه باشه با روز ۱۰ سر صبحش ازاد شده باشه میشه ۲۶....مثلا علا ...

بله متوجه شدم خیلی ممنون😚

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2738
مرسی عزیزدلم...میدونی مامانم تاهمبن چن ساعت پیش خبرنداشت برعکس اون مریضه اومده من ازش پرستاری کنم بن ...

عزیزم باید فقط استراحت کنی جز استراحت راهی نیست 

شیاف رو حتما استفاده کن 

حواست به غذاهات باشه و توالت فرنگی استفاده کن عزیزم .اصلا نترس اون خدایی که بهت این هدیه رو داده خودش هم نگهدارش هست 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
همون دیگه می خوره که 9کیلو کم کردم، یه حسی بهم میگه از قبل بارداریمم لاغرتر میشم ، تازه پر شد۶ بودم ...

دختر ول كن چاقي به چه دردي ميخوره همون لاغر خوبه 

حال كن عزيزم 😍😍😍فداي وروجك كوچولو بشم من الهي

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
عزیزم باید فقط استراحت کنی جز استراحت راهی نیست  شیاف رو حتما استفاده کن  حواست به غذاها ...

حواسم ب غذاباش یعنی چی؟شیاف شبی یکی دارم استفاده میکنم ..امشب عجیب رحمم تحت فشاره...انشالله خدا خودش حافظ تموم توراهیا باش🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
همه دست خداست عزیزم...اگ توتقدیرت دوقلوباش با یه تخمکم میش ..ک میش همسان

نه شکم راجبه اینه که دوتا آمپول بزنم یا یدونه، هستی فاطمه جان؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
حواسم ب غذاباش یعنی چی؟شیاف شبی یکی دارم استفاده میکنم ..امشب عجیب رحمم تحت فشاره...انشالله خدا خودش ...

فاطمه جان هستی؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
اولش هیچی نگف بعد گف نونت کمه آبت کمه😕بچه چی میخای بااین کمرت😟بعدگف دردسرپسربیشترازدختره...بعدگف ح ...

وایی عزیزم مادر دیگه دلش طاقت نیاورده بعد دعواکردنت جنسیت نوه اشو پرسیده. عزیزم. ان شالله گل پسر امید بخدا

2706