2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015093 بازدید | 355184 پست
کاش میتونستی بمونی خونه  استراحت کنی اعظم جون

نرگس اصلا امکانش نیست 

تا ماموریتم تمدید نشه نمیتونم مرخصی بگیرم دعا کن زودتر کار انتقالم جور بشه انتقالم هم نشد لاقل تمدید ماموریتم رو بزنن که خالم راحت بشه 

ساعت چن سونو داری بسلامتی ؟

استرس گرفتم

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عزیزم ان شالله امروز با دل خوش و لب خندون از سونو بیای و مارو خوشحال کنی دیشب موقع خواب هم خیلی خیلی ...

قربون دل مهربون و اون فرشته کوچولوت عزیزم.والا قرار بود ۹صبح برم.ولی ساعتش عوض شد گفتن ۴بعدازظهر ان شااله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلااام بچه ها 😘😘 ساعت سونوگرافیم عوض شد گفتن ساعت ۴بیا .خواستم درجریان باشین

ای بابا 

من تا 4 چه جوری صبر کنم آخه راستی ختم امروز رو هم به نیت یاسمینا خوندم که ان شالله آقا امام زمان خودشون حاجتش رو بدن 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2742
ای بابا  من تا 4 چه جوری صبر کنم آخه راستی ختم امروز رو هم به نیت یاسمینا خوندم که ان شالله آق ...

الهی فدات شم واسه منم سخت میگذره .ولی بالاخره امروزم تموم میشه

اعظمم جون خدا خیرت بده .ان شااله این دعاها جواب بده در حقش

بچه ها اینطوری که حساب و کتاب میکنید موقع اقدام استرس نمیگیرید شوهراتون بی ذوق نمیشن؟ حس نمیکنن فقط به خاطر نی نی میرید سراغشون؟ من حتی میترسم کیت بزارم اصلا مثبت نشه(پلی کیستیکم)یه بارم بارداری پوچ داشتم دکترمم نگفت استفاده کن

الهی فدات شم واسه منم سخت میگذره .ولی بالاخره امروزم تموم میشه اعظمم جون خدا خیرت بده .ان شااله این ...

من امروز به عشق سونوی تو میام تاپیک انشالله سالم و پسر باشه

😍خدایا شکرت 😍
2740

بچه ها من این ماه لتروزول خوردم

هشتم و دهم و یازدهم پری رابطه داشتم

بعدش رابطه نداشتم تا الان که بیستم پریودیمه

کسایی بودن قبل دوازده پریودی رابطه داشته باشن حامله بشن

اصلا ترشح و این چیزا ندارم

هرگاه امتداد نگاهت به حرام نرسید شهیدی...
@*_ شجره_ی_طوبی_* فاطمه جون به نظرم امپول آزادسازی رو بعداینکه رفتی سنو بزن بزار خیالت راحت باشه ا ...

سلام سامی مهربونم

دوتا ۵۰۰۰ زیاد نیست برای منی که تا حالا نزدم خیلی میترسم از هرنوع محرک 

بیشتر بخاطر فیبروادنوم سینه هام میترسم واگرنه میزدم 

چون اصلا نمیدونم اینماه چی هست فولی هام 

دارم یا ندارم

اسم سونو‌میاد پشت سرم داغ میشه سامی

بس که از دی ماه هر بار که رفتم سونو‌با چشم گریون اومدم بیرون

برم ببینم این ماه برام چه خوابی دیدن

دعام کن عزیزدلم❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
الهی فدات شم واسه منم سخت میگذره .ولی بالاخره امروزم تموم میشه اعظمم جون خدا خیرت بده .ان شااله این ...

نرگسم به ذوق تو زود اومدم اینجا

برات نذر صلوات کردم 

فقط جان من اولش بیا اینجا نرو جاهای دیگه یا‌دت بره از خوشحالی ما اینجا از استرس دیوانه شیم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

حنانه جون رفتی سونو.چی شد؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بچه ها اینطوری که حساب و کتاب میکنید موقع اقدام استرس نمیگیرید شوهراتون بی ذوق نمیشن؟ حس نمیکنن فقط ...

آخه کدوم شوهری بی ذوق میشه😅😅

حتما کیت استفاده کن.سونو هم تونستی برو.اینجوری اگ جنسیتم واست مهم نباشه شانس بارداریتو میبری بالا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

وای بچه ها من دیشب یه خواب خیلی خوب دیدم خواب دیدم بچه دارم یه پسر کوچولو تازه ب دنیا اومده نااااااز انقد آروم بود بردم حموم شستمش براش لباس پوشیدم وای چ حس خوبی بود باباش یسره دورمون می‌گشت 

منتظر گل پسرام  

انشالله بهترینها برات رقم بخوره و خدا به خواسته دلت عمل کرده باشه

منتظر گل پسرام  
2706