2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014171 بازدید | 355184 پست

@*_شجره_ی_طوبی_* فاطمه جون به نظرم امپول آزادسازی رو بعداینکه رفتی سنو بزن بزار خیالت راحت باشه از آزادشدنش 

من اگه بودم دوتا آمپول آزادسازی همزمان میزدم 

چون یادمه بانو هم یه دونه زده بود وبعدها پشیمون شده بود میگفت ای کاش دوتا میزدم 

دلم این ماه خیلی برات روشنه انشاءالله گل پسری میادو میشینه تودل مامانش ومامانش رو خوشحال ترین زن زمین میکنه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

دریا جون انشاءالله ثمره اقدام امشبت یه گل پسرتوپول موپول وصحیح وسالم باشه ودیگه از آمپول وقرص راحت بشی عزیزدلم 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله   مطمعنم که باردار میشی...ولی کاش  بعد سقط عکس میگرفتی..یه دردی داره ولی ارزشش دار ...

مامان مهرسا به همه  کمک میکنی تو تاپیک از خدا میخوام همین ماه یه گل پسرصحیح وسالم بهت عطا کنه ودلشادبشی وماروهم خوشحال کنی 

2728
عزیزم بنت الهدی تو این تاپیک شوهرش واریکوسل داشت حجامت کرد بعد هم بلافاصله باردار شد و نی نی هم پسر ...

ممنونم از اینکه بهم امید میدی❤️❤️❤️

راستش آروین جون خیلی اعصابم بهم ریختست،،،،روی هیچ کاری تمرکز ندارم،،،کارام همینطوری روی هم تلنبار شده...از طرفی پارسال اصلا دانشگاه تدریس برنداشتم به خاطر همین پروسه ی بارداری و همچنان بی نتیجه،،،،نمیدونم چه کار کنم؟؟؟

واقعا هجوم فکر و خیالات ول نمیکنن این ذهن آشفته رو،،،،

فکرم همه جا هست،،،،واریکوسل ،کیست،سنم،جنسیت،،،تنهایی دخترم،،،،و‌اینکه بعضی وقتها اصلا جنسیت واسم مهم نیست دیگه و فقط از خدا ی بچه ی صالحو سالم میخوام.....

عزیزدلم،،،التماس دعا❤️❤️❤️🤲🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
انشالله   مطمعنم که باردار میشی...ولی کاش  بعد سقط عکس میگرفتی..یه دردی داره ولی ارزشش دار ...

عزیزم  واریکوسل بیشتر روی چه آیتمی از اسپرم تاثیر میذاره؟؟؟

مورفو یا تحرک‌یا تعداد؟؟؟

@مامان_ستایش1    

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
@حنانه عزیزدلم انشاءالله فردا با خبرهای خوب بیای تاپیک  فردا ساعت سنو رو بگو منتظرت بمونیم توتا ...

ممنون از دعای خیر و ارزوی قشنگت .الهی همه ی این دعاها یه روژ  به خودت برگرده و دلت شاد بشه عزیزم.ان شااله خدا دعاهاتون رو بی جواب نزاره.فردا ان شااله ۹ وقت دارم ولی نمیدونم کی نوبتم بشه.

2740

سلام صب بخیرعزیزم خوبی...ایشالله جوابش خوبه ونگران نباش استرس برات خوب نیس آره حتمامیگم دکترم زرام بنویسه البته دکترم قبلایه باربرام هوادهی انجام دادگفت واسه اطمینان ازبازبودن لوله هاس اماعکس ننوشته حالامیگم بنویسه اخه بهترازاینه دودل باشم..واااای یعنی خیلی دردداشت خیلیهامیگن دردنداره ودردش قابله تحمله ومث دردپریودیه نمیدونم والایه خانم بودمیگفت دوبارتزریق کردن براش..چقدبایددرد بکشم نتیجه نگیرم آخه😔😔😔اون دفعه سر هوادهی خیلی خیلی سخت بودخیلی زجرکشیدم تایا هفته دردداشتم کل بدنم هوابوداصلانمیتونستم بلدشم بشینم که شونه هام میخواس بترکه ازدرد شکمم بادداشت مث موقع نفخ کردن وااااای یادم میادهم دردمیگیرتم😔😔😔

خوبه بازم خدارو شکر ان شااله تکوناش بیشتر میشه تا چند وقت دیگه.طول سرویکست چطوره؟

دفعه آخر که رفتم دکتر گفت مثانه خالی هست نمیتونم بگیرم چنده ولی توی آنومالی 30 بود و گاهگاهی انقباضات و درد زیر شکمم میگیره وقتی خونه ام بهترم ولی وقتی اداره ام هر روز میگیره 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
دکترم بهم چیزی نگفت , تو سونو مشخصه یا باید معاینه داخلی کنه ? فقط دارو و آمپول بهم میداد . 

توی سونو مشخص میشه 

خب بیخیال دیگه خداروشکر آخر راهی و کم مونده گل پسری رو بغل بگیری 

مرسی قربووونت برم .حتمااا دعا کن.هم واسه من و بیشتر برای یاس خدا ان شااله گل پسرتو واستون حفظ کنه و ...

عزیزم ان شالله امروز با دل خوش و لب خندون از سونو بیای و مارو خوشحال کنی دیشب موقع خواب هم خیلی خیلی دعات کردم 

ساعت چند سونو داری ؟

من که خیلی بهت گفتم رنگ نکنی  عزیزم الان حساس ترین زمان هست نباید ریسک کنی

نمیدونی  چه گیری داده بود همش میفت بزار این جلوشو رنگ کنم اضافه اومده بود رنگ اخرشم مالیدش به سر من ،، منم زودی شستمش ،،هی میگفت بزار بمونه رنگ بگیره ولی من زود شستمش

😍خدایا شکرت 😍
2706