2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015093 بازدید | 355184 پست
خب دکترت وقتی میگفت در معرض زایمان زودرس هستی چرا طول سرویکس رو چک نمیکرد؟ ای بابا جه دکترای بیخیال ...

دکترم بهم چیزی نگفت , تو سونو مشخصه یا باید معاینه داخلی کنه ? فقط دارو و آمپول بهم میداد . 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
ان شاءالله که همین طور عزیزم  با همه وجودم واسش دعا میکنم که این‌ماه مامان شده باشه بحق مولا&n ...

مرسی قربووونت برم .حتمااا دعا کن.هم واسه من و بیشتر برای یاس

خدا ان شااله گل پسرتو واستون حفظ کنه و همچنین نازنین عزیزت رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره میشناسم , ای عزیزم     از ته دلم براش دعا میکنم به حق این شب های عظیم باردار باشه و ...

خدا خیرت بده عزیزم خدا تو دلیت رو سالم و به موقع بزاره تو اغوشت .ممنون که دعاش میکنی.واااقعااا خییلی محتاج دعاهای بی منت شماست🙏🙏

2731
خدا خیرت بده عزیزم خدا تو دلیت رو سالم و به موقع بزاره تو اغوشت .ممنون که دعاش میکنی.واااقعااا خییلی ...

خدایا به حق این روز عزیز یه عیدی خوبی بده به یاس عزیز و باردار بشه , الهی آمین

2740

من خیلی غمگینم امروز پریود شدم به خدا شکایت کردم همسرم می گه دیگه سنت زیاده نمی شه و خنجری به دلم می زنه نمی گه تقصیر خودش بود من این سالها بچه نیاوردم خدارا هزاران مرنبه شکر دخترم خدا بهم داده وگرنه من می مردم چندماه پشت هم لترونزول خوردم آیا اینماه هم بخورم اصلا دلم نمی خواهد برم دکتر و آمپول و...

اره به نظر من واسه ۱۹ سیکل عالیه

آره برا 19 سیکل خوبه . انشاا... که با خبر خوش بارداری یاس بیای خوشحالمون کنی . 

عزیزم خودت هنوز نرفتی سونو ?

دوستان برا منم دعا کنین فردا پس فردا موعدمه یهو زیر دلم منقبض میشه ک احساس میکنم داره پری میاد الان دردم خوب شده سینه هامم هی حساس تر شدن از صبح تا حالا

خوابم خیلی کم شده صبح با احساس گرسنگی پامیشم نمیدونم اینارو ب فال نیک بگیرم یا ن

منتظر گل پسرام  
منم خصوصا امروز خیلی گریه کردم دوتا آمپول زدم ۲۲ ‌ ولی همش دوبار اقدام داشتم اصلا نشد اونم نه تو ساع ...

استرس از همه چیز بدتره..بعدش همیشه اون ساعتی ک دکتر میگه ازاد نمیشه من تا ۳ روز بعد امپول ازاد میشد

الهم صل علی محمد و ال محمد
اگه باردار نبودم بعد پریودی میخورم .دکترم شهریور نیستش لترزول داد واس موقعی ک اگه باردار نبودم واون ...

نه اصلا لتروزول و باهاش نخوری...دوتا محرک ن..حتما یکی شون و بخور تداخل دارن عوارض ش بدتر

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706