2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015093 بازدید | 355184 پست
دوستان برا منم دعا کنین فردا پس فردا موعدمه یهو زیر دلم منقبض میشه ک احساس میکنم داره پری میاد الان ...

به فال نیک بگیر عزیزم ولی بی بی نزن بزار از موعدت بگذره بعد انشالله

الهم صل علی محمد و ال محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فدات عزیزم خدا نگهدار دختر شما هم باشه❤️

افسانه جان اسطوخودوس رو تو پریودی نخورم ؟؟چطوری دم کنم تلخ نشه؟و واسه رشد فولیکول چی خوبه غیر قرص ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ان شاااله عزیزم .فردا به امید خدااوقت سونوی انومالی دارم

انشالله فردا از ته دلت شاد بشی عزیزم.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
به فال نیک بگیر عزیزم ولی بی بی نزن بزار از موعدت بگذره بعد انشالله

عزیزم یه سوالللل...ماهایی ک فولیکولت کیست میشد سر موعدت ک پریود میشدی خونریزیت کمتر از دفعات قبل نبود؟بنظرت نرم سونو خودش رفع میشه ؟

2740
چی بگم والا  این دکتر هم کلی نعریفش رو‌شنیدم  دکتر فرشاد نامداری  گفت گرید دو هستش ...

عزیزم بنت الهدی تو این تاپیک شوهرش واریکوسل داشت حجامت کرد بعد هم بلافاصله باردار شد و نی نی هم پسر خدا بهش داد

ان شاااله عزیزم .فردا به امید خدااوقت سونوی انومالی دارم

الهی که نرگس جون هم فردا بیاد خبر خوشی بهمون بده  

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
استرس از همه چیز بدتره..بعدش همیشه اون ساعتی ک دکتر میگه ازاد نمیشه من تا ۳ روز بعد امپول ازاد میشد

چی بگم خواهر انشالله همین باشه.💖

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
نه اصلا لتروزول و باهاش نخوری...دوتا محرک ن..حتما یکی شون و بخور تداخل دارن عوارض ش بدتر

چشم 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
عزیزم یه سوالللل...ماهایی ک فولیکولت کیست میشد سر موعدت ک پریود میشدی خونریزیت کمتر از دفعات قبل نبو ...

من ۳ دوره ش و دوفاستون خوردم ک سر ۳۰ روز پری میومد..تقریبا کم بود..ولی ۵ روز کامل طول میکشیید ولی حجم خونریزی کم تر بود..الان چند روزه امپول زدی؟؟چند روز عقب افتاده

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706