2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013861 بازدید | 355184 پست
بچه ها ازقدیمیا چ خبر؟دلکم.. محیا ..ننه ی آتنا چ میکنه

دلکم چند وقت پیش اومد تاپیک ان شاالله میخواد اقدام کنه. محیاجان هنوز تو اقدامه. 

مامان آتنا هم داره از پسر گلش مواظبت میکنه.

حنانه جان هم آخر ماه میره سونو ،جنسیتش هنوز معلوم نیست

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من که لک بینی نداشتم از فردای روزی که زدم لک میبینم  خدا خودش بخیر بگذرونه

برا لکه بینیت حتما دکتر برو . من که این مدت ازشون زدم اصلا لکه بینی نداشتم . 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
ای جون دلم ...مهربون ایشالا قسمت خودت بشه خبر بارداری خودتو بشنویم... دخترا خوبن سلام دارن فدات شم. ...

سلامت باشن انشاءالله 

من ازاول تاپیک اولت بودم قبل بارداریت از زمان شکوه وگل یخ وسمیرا وبقیه بچه ها وقتی رژیم سختی داشتی وقتی امپول زدی وسه شب رفتی اقدام وقتی عکس  بی بی خوشرنگت رو گذاشتی وقتی رفتی سنو جنسیت واومدی گفتی من ودخترم اومدیم ازاون روزها بودم تا الان یک روزم بدون تاپیکت شب یا یک شبم بدون تاپیک صبح نشد تازه چندماه پیش عضونی نی سایت شدم به عشق تاپیکت ...واومدم توتاپیک اینجا رو خیلی دوست دارم خیلی حالم وخوب میکنه ازهمون اولین تاپیکت بچه های تاپیک همشون ماه بودن دلواپس آینده شکوه گل یخ سمیرا طناز غزاله عطا وهمشون تا الان هم دقیقا همون طوره همه ی بچه ها مثل یک خواهر کنارهم داریم زندگی میکنیم ...

من خودم یه دخترسه ساله دارم ازبچگیم ومجردیم عاشق پسربچه هابودم واین حس روزبه روز توی من قوی ترمیشد تا ازدواج کردم وباردار شدم ازروز اول حسم این بود بچم پسره کل اطرافیان هم میگفتن بچت پسره اندامم ویارم وعلائمم همش پسر بود تا رفتم سنو جنسیت وگفت بچتون دختره ودنیا روی سرم خراب شد البته خدا من وببخشه بعد دنیا اومدن دخترم بخاطر اون روزها وحال خرابم ازخدا طلب بخشش کردم وتوبه کردم خدا خودش من روببخشه الان روزی هزار بار خداروشکرمیکنم دخترم روبهم داد اگه برگردم به عقب بهم بگه بهت پسر میدم میگم نه دخترم رو میخوام واقعا نفسم به نفسش بنده وخودت میدونی دقیقا چی میگم ....

خلاصه اینکه این ارزو در من ازبین نرفت وگفتم بچه بعدی رو حتما رژیم میگیرم وتخمک گذاری وخلاصه به خواسته قلبیم میرسم منه غافل.... تا با تاپیک تو آشنا شدم واین طرز فکر کلا درمن از بین رفت الان که اینجا هستم میگم اول خدا وسط خدا آخر هم خدا تا خدا نخواد نمیشه وخدا بخواد هیچ چیزی مانعش نیست اراده خدا ازهمه چیز بالا تروقوی تره....خداروصدهزار مرتبه شکر میکنم که با تاپیکت آشنا شدم واقعا ازتوهم ممنونم که این تاپیک روزدی خیلی کارخیری انجام دادی شاید خودت ندونی اما این تاپیک ذهن خیلی ازماهارو باز کرد خیلی جاها کمکمون کرد ازت ممنونم خواهرم بخاطر ایجاد این تاپیک خدا نگه دار فرشته هات وخودت وخانوادت باشه ...

ازخدا میخوام هرخواسته ای  که داری خدا خیلی زود توروبه خواستت برسونه وخوشحالت کنه اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
سلام دوستان برام انشقاق بخونین کیسه ابم پاره شد دارم میرم بیمارستان خیلی التماس دعا دارم دعا کنید بر ...

آخیییی همسا جان انشاءالله بهترین زایمان رو داشته باشی ودخترگلت بسلامت بیاد توی بغلت وبهترین لحظه هارو تجربه کنی وآسون ترین وراحت ترین زایمان اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 😊🙏❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
همون موقع که @این و اسمشونو مینویسی باید آبی بشه. اگه ابی نشد یبار دیگه امتحان کن. وقتی آبی شد ارسال ...

آهان باشه ممنونم عزیزم🙏

بچه ها ازقدیمیا چ خبر؟دلکم.. محیا ..ننه ی آتنا چ میکنه

دلکم بچه ی سومش رو بعد زایمان متاسفانه دوباره ازدست داد الان بعد مدت زیادی دوباره اومد تاپیک وقراره بازم اقدام داشته باشه انشاءالله این دفعه بسلامتی نی نیش بیاد بغلش وزیر سایه پدرومادر بزرگ بشه 

مامان اتنا هم پسر گلش بدنیا اومد ومشغول بچه داری هست میاد بازم بهمون سرمیزنه 

محیا هم هنوز تواقدامه انشاءالله زودتر دامنش سبزبشه با یه دوقلو وسختی وانتظارش تموم بشه اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

سلام خانم گلا🤗

میشه راهنماییم کنید

اونا که با کیت اقدام کردن روزی که کیت مثبت شد چند ساعت بعدش اقدام کردید؟

و اینکه تزریق جوش شیرین هم انجام دادید؟

خدا خیرتون بده هرکس اطلاع داره بهم بگه

2740
دلکم چند وقت پیش اومد تاپیک ان شاالله میخواد اقدام کنه. محیاجان هنوز تو اقدامه.  مامان آتنا هم ...

😁😁😁من هم فرستادم 

سلام خانم گلا🤗 میشه راهنماییم کنید اونا که با کیت اقدام کردن روزی که کیت مثبت شد چند ساعت بعدش اق ...

سلام عزیزم اینجا بچه ها بعد از ۱۲ ساعت اقدام داشتن بعد ۲۴ ساعت اقدام داشتن بعد ۳۶ ساعت هم اقدام داشتن 

وراجع به جوش شیرین میگن اسپرم رو ازبین میبره وباعث نقض جنین میشه اما بعضی ازدوستان خودشون رو قبل اقدام باهاش شستشومیدن

سلامت باشن انشاءالله  من ازاول تاپیک اولت بودم قبل بارداریت از زمان شکوه وگل یخ وسمیرا وبقیه ب ...

واییییی چقد پستت قشنگ بود.فدات بشم من....

میشناسمت دیگه مگه میشه فراموشت کرد.

انشاله بهترینها نصیبت بشه از سمت پروردگار...

عشقی😍😍😍

انشاله ب ارزوهای قشنگت برسی وخدا گل دختر نازتو حفظ کنه برات

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
سلام دوستان برام انشقاق بخونین کیسه ابم پاره شد دارم میرم بیمارستان خیلی التماس دعا دارم دعا کنید بر ...

همسا جون خوبی عزیزم 

انشاا... زایمان راحتی داشته باشی 

حتما از حالت بهمون خبری بده عزیزم

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

باورتون میشه من وقتی سونو رفتم وگفت دختره انقد شوکه شده بودم که نفهمیدم کی از پله های سونوگرافی اومدم بالا وکی تو خیابون هستم وکجا دارم میرم انگار یه اتفاقی افتاده بود ک منو تو شوک برده بود😀😀😀

اما الان منو باباش باران رو انقد دوست داریم.....

خیلی بی نهایت...البته باباش از اولم تو این فازا نبودا حتی هر قرصی هم میدادم نمیخورد اصلا همکاری نمیکرد میگف اصلا من میخام یه عالمه دختر داشته باشم😁

من تو فاز بودم

واییییی چقد پستت قشنگ بود.فدات بشم من.... میشناسمت دیگه مگه میشه فراموشت کرد. انشاله بهترینها نصیب ...

قربونت برم ممنونم بانو جان بابت دعای قشنگت عزیزدلم🙏❤😊😘

بازم بیا تاپیک زود به زود بهمون سربزن 😊

سلام خانم گلا🤗 میشه راهنماییم کنید اونا که با کیت اقدام کردن روزی که کیت مثبت شد چند ساعت بعدش اق ...

۳۶ساعت بعد از تزریق امپول

۱۲ساعت بعداز مثبت شدن کیت

جوش شیرین تزریق نکردم اما نشستم تو جوش شیرین و خودمم با افتابه جوش شیرین واب شستم.

اما بچم دخمل  گلی شد😍

2706