2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
ای بابا حالا چه وقتشه آخه !! نکنه فعالیتت بیشتر بوده ؟!   استراحت کن ان شاالله خوب بشه

اتفاقا هیچ کاری نکردم اصلا 

یه هفته هم مرخصی گرفتم تا یکشنبه خونه ام 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
هیچ کاری نکردم از یکشنبه استراحت میکنم تا یکشنبه دیگه هم مرخصی گرفتم  نمیدونم اون پورلوتون ای ...

من واسه پسرت نذر کردم اعظم جان از طرف محمد مهدی صوات میفریتم  هدیه میکنم برای سلامتی  امام زمان دلت قرصصصصص قرص باشه سالم و صالح به لطف خدا میاد بغلت .توروخدا یکم لذت ببر از این بارداری عشقم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زنگ بزن ب دکترت تا این فندقت بدنیا بیاد ما رو دق میده😅😅

اره بخدا 

دیگه خودمم نمیکشم اینهمه مشکلات رو 

شماره دکتر رو ندارم باید فردا بشه و بزنگم بهش 

من واسه پسرت نذر کردم اعظم جان از طرف محمد مهدی صوات میفریتم  هدیه میکنم برای سلامتی  امام ...

قربون لطف و محبت عزیزم 

الهی بحق آقا امام زمان عج همین ماه خدا دلتو با یه گل پسر سالم و صالح شاد کنه و جواب اینهمه خوبیت رو با یه بارداری سالم و زایمان راحت و اومدن گل پسرت بده 

2728
دکتر پورلوتون نوشته بود الان میبینم روش نوشته فمولایف ولی ایرانی 

منم این چند ماهه همش فمولایف مصرف میکنم ولی نمیدونم ایرانیه یا خارجی . خیلی خوبه برام علایمم رو کمتر کرده

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
اره بخدا  دیگه خودمم نمیکشم اینهمه مشکلات رو  شماره دکتر رو ندارم باید فردا بشه و بزنگم ...

خ استراحت کن.ی وقت مشکلی پیش نیاد.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام ماهورم آره پریه

فاطمه جان باور کن اینقد ک برا شما و شجره ناراحت شدم خودم اهمیت نداشت چون فکر کردم حتما باردار میشی و..کاری ازدستم برنماد عزیز جان فقط دعا کنم که انشالله این ماه دیگه نی نی کوچولو رو خدا بهت ببخشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
این ماه خیلی امیدواربودم خیلی حتی باتست منفی دیشبم

اشکال نداره عزیزم , منم نزدیک یک سال و نیم انتظار میکشیدم و حامله نمیشدم . سختی خودشو داره , با روحیه خوب برو خودت رو تقویت کن و اقدامت رو برو , انشاا... که طبیعی باردار بشی . 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
منم این چند ماهه همش فمولایف مصرف میکنم ولی نمیدونم ایرانیه یا خارجی . خیلی خوبه برام علایمم رو کمتر ...

والا من که لک بینی نداشتم از فردای روزی که زدم لک میبینم 

خدا خودش بخیر بگذرونه 

خ استراحت کن.ی وقت مشکلی پیش نیاد.

خدا کنه تا برم اداره خوب بشم وگرنه از یکشنبه اداره دارم و دیگه نمیتونم به این زودی مرخصی بگیرم 

😭😭😭😭😭😭

عزیزم خیلی متأسفم.. خیییلی سخته، هم رژیم گرفتید، هم هزینه کردید، زحمت کشیدید.. ولی نشد که بشه! 

ان شاﺀالله به زودی باردار میشی نگران نباش.. 

الان یکم حال روحیت نامناسبه.. ولی سر فرصت بهش فکر کن و با همسرت صحبت کن که طبیعی اقدام کنی و حتما حتما بزن به بیخیالی..

از زمان اقدام تا موعدت حسااابی خودت رو درگیر کن که نفهمی زمان چطور گذشت.. ان شاﺀالله بهترینها برات اتفاق بیفته.. 

به دکترت بگو

میگم اولدوز جان ما اینجا همه دارو خونه ها رو گشتیم ولی خارجی نبود میگم اگه اونجا داره میتونی واسم بگیری پست کنی ؟

میدونم زحمته ولی شرمنده مجبورم فک کنم بدن من فمولایف رو قبول نکرده چون سر دخترم پورلوتون میزدم اتفاقا لک بینی که داشتم قطع کرد ولی این اینجوری عوارض داد 

2706