2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013115 بازدید | 355184 پست
سلام .... وقتی وارد تاپیک شدم یجوری شدم .انگار یه جای قدیمی بود که سالها ازش بی خبر بودم و قلبم ب ت ...

سلام بانو جون چقدر خوشحالم که میبینم اومدی تاپیک 

بعد حال بدم دیدنت حالم وخوب کرد 

دخترهای نازت خوبن؟

بزار خبر خوب اول رو بهت بدم گلدونه جون بارداره بعد کلی سختی هایی که کشیده خدا جواب صبرش رو داد😊

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
الان پریود شدم باران جون😞

وای عزیزم چقد حالم بد شد خیییییییلی برات ناراحت شدم😭😭😭من کلی بهت امید داشتم اینماه اخه چرا!!....فاطمه جون میدونم الان دلت شکسته و ناراحتی و حوصله نصیحت نداری ولی خواهر مهربانم ازت میخام اینهمه خودت و همسرت اذیت شدین رژیم و فکر وخیال و حتما بچه هات از ذهن مشغلولی تو خسته شدن تا امادگی داری و از رژیم  دور نشدی طبیعی ۱۴ روز دیگه اقدام کن فاصله ننداز اگه خدا بخاد از طریق ای یو ای به ما پسر بده طبیعی براش سخته!!!😔😔😔

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترکم باران ۱۳ماهشه و گل روی خاله هارو میبوسه....

آخیییی عزیزدلم 

خداحافظ دخترهای نازت باشه 

ازطرف ماببوس  فرشته هات رو😘❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
من دقیقا با تاریخ اخرین پریودم یکی بود ،،، ولی من چون میدونستم چهارده پریود نزدیکی داشتم یه هفتش زیا ...

زایمانت طبیعیه؟ 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2728
سلام بانو جون چقدر خوشحالم که میبینم اومدی تاپیک  بعد حال بدم دیدنت حالم وخوب کرد  دختره ...

ای جون دلم ...مهربون ایشالا قسمت خودت بشه خبر بارداری خودتو بشنویم...

دخترا خوبن سلام دارن فدات شم.ازخودت بگو

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
مرسی گلم😙😙

زینب جان چرا من هروقت بچه هارو تگ میکنم ابی نمیشه؟

سلام .... وقتی وارد تاپیک شدم یجوری شدم .انگار یه جای قدیمی بود که سالها ازش بی خبر بودم و قلبم ب ت ...

سلام بانو جان . خوبی ؟ گل دخترات خوبن؟ چه عجبی به ماافتخار دادی! جاتون خالیه عزیزم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
من دخترکم باران ۱۳ماهشه و گل روی خاله هارو میبوسه....

عزیزم زنده باشه . ماشاالله روزا چقدر زود گذشتن ! 

سلام بانو جان . خوبی ؟ گل دخترات خوبن؟ چه عجبی به ماافتخار دادی! جاتون خالیه عزیزم 

فدات بشم عزیزم...

ن بابا افتخار چیه .سعادت نداشتم در خدمت دوستان بهتر از گل باشم.

دختراخوبن ممنونم.گل پسر داری؟مبارکه بسلامتی .انشاله خیر دنیا وآخرت ببینه زیر سایه پدرومادر

زینب جان چرا من هروقت بچه هارو تگ میکنم ابی نمیشه؟

همون موقع که @این و اسمشونو مینویسی باید آبی بشه. اگه ابی نشد یبار دیگه امتحان کن. وقتی آبی شد ارسالش کن

سلام دوستان برام انشقاق بخونین کیسه ابم پاره شد دارم میرم بیمارستان خیلی التماس دعا دارم دعا کنید بر ...

ای جون دلم....

فدای فرشته کوچولو .انشاله بسلامتی دنیا بیاد...چقد دوق زده شدم 

به به چ وقتی ام اومدم تاپیک گلدونه جون مبارک توهم باشه عزیزم....انشاله تنت سالم و نی نیت بسلامتی بیاد بغلت

سلام دوستان برام انشقاق بخونین کیسه ابم پاره شد دارم میرم بیمارستان خیلی التماس دعا دارم دعا کنید بر ...

سلام عزیزم. خدا پشت و پناهت باشه. همین الان برات میخونم. تورو خدا موقع زایمان دعا کن منم ب سلامت بچمو بغل بگیرم

فدات بشم عزیزم... ن بابا افتخار چیه .سعادت نداشتم در خدمت دوستان بهتر از گل باشم. دختراخوبن ممنونم ...

کم سعادتی از ماست. طبق آنومالی پسره ، منتظرم بازم برم سونو مطمئن بشم😅😂 . مرسی عزیزم. خدا دخترای گلتو واست حفظ کنه

2706