2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015329 بازدید | 355184 پست
آروین  جان من شب چند پیش دوتا آمپول دکتر برام نوشت ازاد سازی اقدام هم نکردم کیست نشه یه و ...

نه عزیزم خیلی احتمالش کم و اگه تخمک هم ازاد نشه احتمالا با پریودی دفع میشه کیست خطرناکی نیست 

اره منم همین رو میگم شاید معلوم نباشه حالا اگه نشد واسه کبدم میرم هم ی چکاپ هم اینکه ببینم چجوره وضع ...

سیکل ماهانه ت چ جوریه؟شایدتودیرترآزادشه...براکبدت هم عرق کاسنی بخورپاکسازی میکنه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره فدات شم آی یو آی انجام میدم توکل به خدا

انشالله ب امیدخداجواب بگیری...دخترات چن سالشونه عزیزم

2740
سیکل ماهانه ت چ جوریه؟شایدتودیرترآزادشه...براکبدت هم عرق کاسنی بخورپاکسازی میکنه

من ۲۸ روزه بوده از موقعی ک پریود میشدم ۷ روزه هم هست 

ولی از دقت اقدام ی بار ۲۸ ی بار ۲۷ روزه 

دیگه امسال ان شالله کوچیکه هم مدرسه میره چهار سال اختلاف سنی دارن

دختربزرگت10وکوچیکه 6 سالشه درسته؟...خداحفظشون کنه

من ۲۸ روزه بوده از موقعی ک پریود میشدم ۷ روزه هم هست  ولی از دقت اقدام ی بار ۲۸ ی بار ۲۷ روزه& ...

حالاانشالله ک آزادنشده باشه و بتونی اقدام کنین و ب امیدخداصاحب فرزند سالم ب جنسیت دلخواهت بشی عزیزم

حالاانشالله ک آزادنشده باشه و بتونی اقدام کنین و ب امیدخداصاحب فرزند سالم ب جنسیت دلخواهت بشی عزیزم

فدای مهربونیت 

ایشالا توهم هرچی از خدا میخای بهت بده ❤❤❤❤😍😍😘😘😘

اره قربونت سلامت باشی😘

انشالله ب حق صاحب زمان صاحب فرزندپسربشی عزیزم....میدونم تودلت چی میگذره.....برات محرک هم داده بود؟

2706