2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016983 بازدید | 355185 پست
آروین  جان من شب چند پیش دوتا آمپول دکتر برام نوشت ازاد سازی اقدام هم نکردم کیست نشه یه و ...

نه عزیزم خیلی احتمالش کم و اگه تخمک هم ازاد نشه احتمالا با پریودی دفع میشه کیست خطرناکی نیست 

اره منم همین رو میگم شاید معلوم نباشه حالا اگه نشد واسه کبدم میرم هم ی چکاپ هم اینکه ببینم چجوره وضع ...

سیکل ماهانه ت چ جوریه؟شایدتودیرترآزادشه...براکبدت هم عرق کاسنی بخورپاکسازی میکنه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
اره فدات شم آی یو آی انجام میدم توکل به خدا

انشالله ب امیدخداجواب بگیری...دخترات چن سالشونه عزیزم

سیکل ماهانه ت چ جوریه؟شایدتودیرترآزادشه...براکبدت هم عرق کاسنی بخورپاکسازی میکنه

من ۲۸ روزه بوده از موقعی ک پریود میشدم ۷ روزه هم هست 

ولی از دقت اقدام ی بار ۲۸ ی بار ۲۷ روزه 

دیگه امسال ان شالله کوچیکه هم مدرسه میره چهار سال اختلاف سنی دارن

دختربزرگت10وکوچیکه 6 سالشه درسته؟...خداحفظشون کنه

من ۲۸ روزه بوده از موقعی ک پریود میشدم ۷ روزه هم هست  ولی از دقت اقدام ی بار ۲۸ ی بار ۲۷ روزه& ...

حالاانشالله ک آزادنشده باشه و بتونی اقدام کنین و ب امیدخداصاحب فرزند سالم ب جنسیت دلخواهت بشی عزیزم

حالاانشالله ک آزادنشده باشه و بتونی اقدام کنین و ب امیدخداصاحب فرزند سالم ب جنسیت دلخواهت بشی عزیزم

فدای مهربونیت 

ایشالا توهم هرچی از خدا میخای بهت بده ❤❤❤❤😍😍😘😘😘

اره قربونت سلامت باشی😘

انشالله ب حق صاحب زمان صاحب فرزندپسربشی عزیزم....میدونم تودلت چی میگذره.....برات محرک هم داده بود؟

2706