2737
2739
عنوان

دارم پسرمو از شیر میگیرم.کمک

552 بازدید | 19 پست

سلام دوستان دارم پسرمو از شیر میگیرم روزا نمیخوره.فقط تو خواب میخوره.نمیدونم اونو چطوری بگیرم ازش.اخه خیلی وابستگی.راه دورم هیچ کمکی هم ندارم.میخوام تا عید کامل بگیرم ازش.۴ فروردین دوسالش کامل میشه.دوستانی که تجربه دارن بیان کمک.ممنونم

کاربر جدید نیستم.رمز قبلیم و فراموش کردم.😍😘

کم کم شبا به یه روشی غیر شیر بخوابونش یکم شیر بده بعد مثلا بخوابونش به پشت ماساژش بده 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

منم میخوام عید  پسرمو از شیر بگیرم استرس دارم😭😭😭😭😭

دیگه کامل قطعش کن  سعی کن بهش ندی جوری دیگه بخوابونش یا تلخک از دارو خونه بگیر بزن که بدش بیاد نخوره  

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز سه روزه که دخترم رو از شیر گرفتم روز اول بهش ندادم ولی شبش مجبور شدم بدم 

روز اول خیلی بهونه گیری کرد واسه خواب نیم روزش گذاشتمش رو پام و تکونش دادم و یه شیشه شیر دادم دستش واسه شب هم همین کارو کردم تا خوابید نصف شب که بیدارشد واسه شیر بلندش کردم باهاش راه رفتم تا گریش یکم بند اکمد دباره گذاشتم رو پام و تکونش دادم الان دیگه خداراشکر عادت کرد هرچند بعضی وقتا میگه میمی میخوام ولی زود یادش میره

یادتان باشد اگر زخمی خوردید خوب مزه مزه اش کنید حتما نمکش اشناست💔
2728
منم میخوام عید  پسرمو از شیر بگیرم استرس دارم😭😭😭😭😭 دیگه کامل قطعش کن  سعی کن بهش ندی ...

من از تلخک استفاده کردم اصلا دخترم سینم رو ول نمیکرد میخورد مجبور شدم از چیز قویتر استفاده کنم از صبرزرد استفاده کردم و خداراشکر جواب داد

من از تلخک استفاده کردم اصلا دخترم سینم رو ول نمیکرد میخورد مجبور شدم از چیز قویتر استفاده کنم از صب ...

وای من خیلی دلم میسوزه واسه پسرم 😢😢  احساس میکنم خودم بیشتر اذییت میشم از نظره احساسی آخه عاشق شیر دادن به پسرمم  برعکسه خیلیها😆😆😆 خدا کمکم کنه 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

یه چیز تلخه تو عطاری ها دارن اسمشو نمیدونم . بخر بمال به سینت.  یه لاک تلخ هم هست ‌ . داروخونه ها دارن. 

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

عزیزممم پسر من بی نهایتتتت به شیر وابسته بود

من با استفاده از صبرتلخ از شیر گرفتمش

اصلا اذیت تشد

یهووی هم گزفتمش از شیر

البته پسر من کاملا سیرشیر شدا

۲ سال و ۳ ماه شیر خورد

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
2740

منم سه روز هست که پسرم رو از شیر گرفتم.

تلخک زدم. فکر نمیکردم با اون همه وابستگیش اینقدر راحت جدا بشه.

اگر به سن دوسال رسیده یکباره از شیر بگیرید بهتر هست.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.

منم دخترمو از شیر روز کامل گرفتم.مونده شیر شبش ک فعلا نتونستم.اگه خدا بخواد از امشب شروع میکنم

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
وای من خیلی دلم میسوزه واسه پسرم 😢😢  احساس میکنم خودم بیشتر اذییت میشم از نظره احساسی آخه عاش ...

واقعا سخته واسه مادر من که کلا روز اول گریه میکردم از بس که واسم سخت بود 

کم کم شبا به یه روشی غیر شیر بخوابونش یکم شیر بده بعد مثلا بخوابونش به پشت ماساژش بده 

موقع خواب که رو پام می‌خوابه ولی تو خواب هیچی حالیش نیست.خیلی وابستس.شبا همش واسش هویج یا سیب آب میگیرم یا شیر گرم میکنم میدم میخوره ولی نصف شب باز.....

منم دخترمو از شیر روز کامل گرفتم.مونده شیر شبش ک فعلا نتونستم.اگه خدا بخواد از امشب شروع میکنم

منم همین.البته پسرمو رو پام میخوابونم ولی نصف شب و حریفش نمیشم

عزیزممم پسر من بی نهایتتتت به شیر وابسته بود من با استفاده از صبرتلخ از شیر گرفتمش اصلا اذیت تشد ...

تلخک دارم ولی دلم میسوزه استفاده کنم حالا امشب یه آزمایش کنم اگه جواب نداد همین صبرتلخو بگیرم

پسر من بی نهایت وابسته به شیر بود تو ۲۲ ماهگیش هر یکساعت یه بار شیر میخورد هم روز هم شب . هر دفعه هم حداقل ده دقیقه . دیگه دیوونه م کرده بود . لاک تلخ مارک هیدرودرم گرفتم از داروخانه . اولین بار گفت تلخه بشورش . جلو خودش شستم دوباره امتحان کرد و یه کم گریه کرد ولی دیگه لب نزد . تا دو سه روز بهونه گرفت و گریه کمی میکرد ولی سریع بهش شیر پاکتی میدادم . به قول خودش شیر نی دار😄 دیگه حتی توی خوابم نخورد شیر . تا سه چهار روز شبا بیدار میشد و آب میدادم ولی اونم دیگه کنار گذاشت . 

الان شبا که میخوابه کنارش یه شیر نی دار میذارم صبح که پاشه اولین کار اونو میخوره بعد میره بیرون از اتاق .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2706