2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230442 بازدید | 1362 پست

شاید دنبال بهونه بوده 

عوض ازدواج کردن بشین خودتو رشد بده و عزت نفستو بالا ببر   و حال خوبتو به هیچکس غیر خودت گره نزن 

بعد بهترین ازدواج رو میکنی 

چون هر ازدواجی بر پایه ی وابستگی و خلا باشه خوشبختی توش نیست 

این یک قانونه کائناته و خیلی جدی بگیرید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امروز نامزدم تو پیام گفت بالاخره هرکسی دعاکرده بود ب هدفش رسید😔 میدونم دعاتاثیر داره  اما ای ...

ببین بعضی وقتها این دعا حتی توی هیستوری گوشی هم میتونه تاثیر بذاره!قدرتشان زیاده وهرکاری میتونن بکنن.

شاید واقعا نامزدت اینارو سرچ نکرده. حتی ممکنه اگه ایمیل کسی دیگه رو گوشی فعال باشه سرچهای اون بیاد رو گوشی تو!  اینو خودم تجربه کردم!!!!

و یه طرف دیگه قضیه هم هست شاید خدا میخاد تورو به زندگی قبلیت برگردونه

عزیزم قبل از ازدواج مشاوره برو شما یکبار شکست خوردی.جدا شدی.ازش درس بگیری.کسایی که اینجان کمک زیادی بهت بکنن.فقط برو مشاور بود.این حرفا هم ول کن همه مردا نگاه میکنن.والا اینا که خانومن وای به حال مردش که اینجا ببینه فک میکنن زنا براشون عادیه.هر کاری میخوان بکنن

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2731
ببین بعضی وقتها این دعا حتی توی هیستوری گوشی هم میتونه تاثیر بذاره!قدرتشان زیاده وهرکاری میتونن بکنن ...

اخه مگه میشه امکان نداره فقط کار خودش بوده 

من بخوام ب زندگی قبل برگردم 

بامرگ هیچ فرقی ندارع 

انقد حالم بده ک میگم هرجهنمی باشم دیگع برام مهم نیس

همش گریه میکنم میگم خدا یا منو قوی کن دلم و روشن کن قدرت بده روپاهای خودم وایسم دخترمو مثل دسته گل بزرگ کنم این روزارو ازش دربیام و فراموشش کنم 

دوس دارم روزی بیاد ک بیاد التماسم کنه من واقعا حیفمه این همه ظلم و درد 

بخدا خیلی دختر ساده ای هستم تو این سه سال ک جدا شدم مثل بچه پاک زندگی کردم باپدرو مادرم رفتم و اومدم 

وقتی باایشون وارد دوستی شدیم 

مامانم و خودش درجریان گذاشت گف من باناموس کسی بازی نمیکنم اگه قرارع چن ماه درارتباط باشیم باید پدرو مادرت درجریان اشناییمون باشه 

من تواین مدت ک چکش میکردم هیچی ازش ندیدم 

حتی اسممو تتو زد رو سینه اش

انگشتر طلاش روش اسم منه 

ک همیشه تو دستشه 

اخه من نمیتونم ذره ای ب دوس داشتنش شک کنم 

این سزی فیسبوک نصب کرده بود و سرچای گوگلش چون از کاه کوه ساخته بودم برام قابل درک نبود 

من شکستم بااین کارش نباید پنهونی انجام میداد 

منو در جریلن میزاشت منم میگفتم اشکال نداره داشته باش

دروغ و پنهونی منو داغون میکنه 😔

اخه مگه میشه امکان نداره فقط کار خودش بوده  من بخوام ب زندگی قبل برگردم  بامرگ هیچ فرقی ...

میفهممت تو بخاطر فیسبوک داشتنش ناراحت نیستی بخاطر دروغ و مخفی کاریش ناراحتی

خودش خبری ازت نگرفت؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
خیلی جالبه که میگی با سرد بودنش مشکلی ندارم ازدواج که کردی روشو کرد اونور خوابید می‌فهمی سردی یعنی چ ...

عزیزم.شما ب دلیل سرد مزاجی،طلاق گرفتین؟؟؟

همسر سابقت هم موافق طلاق بود؟؟چجور ثابت کردی سرده؟

منم شوهرم خیلی سرده البته بعد حدود ۵ سال از عروسیمون منم مثل سابق نیستم.هم دوستش دارم بچه داریم.ولی سردی کلا خیلی بده پیر شدم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
اخه مگه میشه امکان نداره فقط کار خودش بوده  من بخوام ب زندگی قبل برگردم  بامرگ هیچ فرقی ...

میفهممت منم از پنهانکاری بیزارم. ولی یکدرصد فک کن اون شاید راست گفته.چرا تاحالا ازش نپرسیده بودی ک چرا نمیای سمتم؟

همسرسابقت میدونه نامزد کردی؟

چون کسی که به این فیلما اعتیاد داره دیگه به زن تمایل نداره. منشا اون به قول شما سرد مزاجی همون فیلم ...

این یه فرضیه هست که شما داری.. ممکن هست مشکل سرمزاجیش از خیلی چیزهای دیگه نشات گرفته باشه. و لزوما اینطور نیست که فیلم دیدن رو ترک کنه مشکل سردمزاجی هم برطرف بشه. بدتر با هم یه دعوا می کنند سر فیلم ناجور دیدن و چهار تا قول و قرار می گذارن که دیگه نمی بینم و خانوم هم فکر می کنه خب مشکل حل شد. بعد ازدواج می کنند و اسیر می شه. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
عزیزم.شما ب دلیل سرد مزاجی،طلاق گرفتین؟؟؟ همسر سابقت هم موافق طلاق بود؟؟چجور ثابت کردی سرده؟ منم ش ...

اره سرد بود فدات. سالی ی بار هم رابطه براش مهم نبود. چند سال ب کسی چیزی نگفتم تا بره دکتر نرفت منم ب همه گفتم مشکل جنسی داره و وکیل گرفتم غیابی جدا شدم موافق بود ولی گفت حتی ی امضا هم برا طلاق نمیزنم خودم پول وکیل دادم مهر هم نخاستم. خدا به لعنت سگ بره ٣ سال زنش بود ٢ بار فقط رابطه داشتیم

هر جا آرامش را یافتی همانجا بمان؛ که آن‌جا وطن توست
عزیزم.شما ب دلیل سرد مزاجی،طلاق گرفتین؟؟؟ همسر سابقت هم موافق طلاق بود؟؟چجور ثابت کردی سرده؟ منم ش ...

منم اذیت بودم همه از اندامم و صورتم تعریف میکردن بعد اون عوضی نگا بدنم هم نمیکرد سرد سرد بود اصلا رابطه رو مزخرف میدونست

تا میگفتم برو دکتر میگفت چقد بی حیای ک رابطه میخای

اره سرد بود فدات. سالی ی بار هم رابطه براش مهم نبود. چند سال ب کسی چیزی نگفتم تا بره دکتر نرفت منم ب ...

وای خدا چه بد.من نمیدونم چیکار کنم

دکتر برو هم نیست.روزای،اول عروسی ک همه خیلی رابطه دارن.ما دو شب داشتیم شب سوم نداشتیم و این اتفقا چند شب پشت سر هم تکرار شد ینی تا من نمیخواستم هیچ واکنشی نداشت..بعد هم ک اعتراض کردم گفت فکر کن مجردی.خیلی سختی کشیدم.ولی الان عادت کردم و بچه سرگرمم

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2706