2737
2734

دو روز پیش پسرم تبلتشو زد صفحشو شکست

امروزم من سشوارم و از رو میز انداختم خراب شد😩

اونم تو این همه خرجی که دم عید داریم الان باید کلی هزینه کنیم😔

روم نمیشه الان به شوهرم بگم سشوار و ترکوندم😞

پارسالم همینموقع گوشیم افتاد تو لگن برنج خیس کرده ۴۰۰ هزار داد درستش کرد .چندروز بعدش پسرم دوباره گوشیمو انداخت صفحش شکست باز ۴۰۰ هزار دیگه

من نمیدونم چرا دم عیدی انقدر خرج میزارم رو دست شوهر بدبختم😩😩😩😩

👈چرا نگران باشیم؟ شاید هرگز پیش نیاید👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین طور. گوشیم هفته قبل سوخت. دندونم شکست. کلی هزینه دندون دادم. آینه دسشویی هم شکست. اتو هم سوخته.😣

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2728

بزار من بگم تا به خودت امیدوار بشی.هفته پیش ماشین ظرفشوییم خراب شد آبش تخلیه نمیشه امروز ماشین لباسشویی موقع کار کردن همش خاموش میشد.2 تا از پیرهنای شوهرم تو ماشین رنگشون قاطی شده دیگه قابل استفاده نیست.در زود پزم خراب ش😩😩😩😩😩😢😢😢😢 میخوای بازم بگم؟؟؟،،

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩
میتونم بگم یکم بی احتیاطی.

آره واقعا خودم قبول دارم.هفته ای ۱بارم ۱ظرف پسرم میشکونه که از بی احتیاطیه خودمه مواظب نیستم😔

منم همین طور. گوشیم هفته قبل سوخت. دندونم شکست. کلی هزینه دندون دادم. آینه دسشویی هم شکست. اتو هم سو ...

پس تو هم بدتر از منی.خیلی بده.نمیدونم چرا یهو همه چی هم باهم خراب میشه

2740
پس تو هم بدتر از منی.خیلی بده.نمیدونم چرا یهو همه چی هم باهم خراب میشه

آره. خدا رو شکر تنمون سالمه.😊

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
بزار من بگم تا به خودت امیدوار بشی.هفته پیش ماشین ظرفشوییم خراب شد آبش تخلیه نمیشه امروز ماشین لباسش ...

وااااای من دارم امیدوار میشم که پس همه همینطورین.ولی لباس خراب شه آدم میندازه دور ولی وسیله رو باید کلی خرج کنی و از وقتت بزنی تا تعمیر شه

آره واقعا خودم قبول دارم.هفته ای ۱بارم ۱ظرف پسرم میشکونه که از بی احتیاطیه خودمه مواظب نیستم😔

من خودم چند بار شوهرم گفت حموم میری اول بچه رو بشور بیار بیرون بعد خودت و بشور.منم گوش ندادم با خودم دخترم و بردم حموم گزاشتمش تو آسان شور یه لحظه غافل شدم خودشو پرت کرد زمین خداروشکر فاصله کم بود وگرنه معلوم نبود چی میشد.یعنی چیزی به جز بی احتیاطی نبود.الان که فکر میکنم میبینم شوهرم راست میگفت.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
آره. خدا رو شکر تنمون سالمه.😊

منم به خودم امیدواری میدم.همش میگم اشکال نداره قضا بلاست به جونمون نخوره😊

بزار من بگم تا به خودت امیدوار بشی.هفته پیش ماشین ظرفشوییم خراب شد آبش تخلیه نمیشه امروز ماشین لباسش ...

من ماشین لباسشوییم همش زمان رو پس و پیش میکرد. خواهرم گفت شاید رسوب گرفته. یه سرکه سفید ۴ لیتری خریدم ریختم توش خالی بشوره رسوباش بره. الان بهتر شده. شما هم امتحان کن.

من خودم چند بار شوهرم گفت حموم میری اول بچه رو بشور بیار بیرون بعد خودت و بشور.منم گوش ندادم با خودم ...

شوهرمنم خیلی احتیاط کاره به منم خیلی میگه.ولی من کلا سر به هوام.خیلی

وااااای من دارم امیدوار میشم که پس همه همینطورین.ولی لباس خراب شه آدم میندازه دور ولی وسیله رو باید ...

اره ولی همین دوتا پیرهن دو روزه پدر من و در آورده

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩
2706