2737
2734

سلام

بعد از شیر دهی سینه هام افتضاح شده...دلم میخواد عمل کنم و بزرگشون کنم با پروتز....بکنم این کارو ایا؟هزینش چنده؟

به امید خدا من به هدفم میرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سه تا از اطرافیان نزدیکم کردن و واقعا راضین اگه هزینش مشکلی نداره بکن

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

ظاهرشم هم طبیعیه هم اصلا اینطور ک میگن میشه مثل سنگ و اینا نیس

دو تاشونم بعدش شیردهی داشتن بی مشکل و اینکه جنس و مارک پروتزشون هم المانی بود و جنس مرغوب

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2738
اخه تو اینستا یه جا دیدم نوشته هشت و نیم

درست دیدی چون فقط پروتز ها قیمتشون حدود 4 تا 4500 هست دکتر دستمزد و بیهوشی و اتاق عمل و اینارم میگیره

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست

من باشم هرگز نميكنم اينكارو 

اولا بخ اين دليل ك خدايي نكرده عفونت بكنه بهد چند سال مصيبتي ميشه كه اون سرش ناپيدا ما يكي تو اقوام داشتيم.و بنده خدا فوت كرد

دوم اينكه سينه بزرگ مث همه مد هاي ديگه وقتي كه دوره ش بگذره خنده دار و مسخره ديده ميشه اونم پروتز ك خيلي گرد و مصنوعيه

NObody dies a virgin , life fucks us all

اونا که سینشون کلا کوچیکه بعد شیردهی خیلی بد میشه 

مثل پوست اویز میشه

احساس خفگی،دست نمیده یه ادم؟انگار یه چیز،اضافه هست تو سینه دیگه....

اینا که خیلی راضی بودن و مشکلی نداشتن

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست
من باشم هرگز نميكنم اينكارو  اولا بخ اين دليل ك خدايي نكرده عفونت بكنه بهد چند سال مصيبتي ميشه ...

اون ب خاطر مشکل پروتز بود چند سال پیش تو کل دنیا اعلام شد یک مارک پروتز غیرقانونیه و هرکی داره دربیاره سریع خیلیا تو فرانسه مخصوصا رفتن دراوردن

2706