2733
2734
عنوان

همسایه پر سر و صدا

4355 بازدید | 48 پست

سلام دوستان

ما همسایه طبقه بالاییمون اب لباساشو توی تراس میگره و تمام تراس منو پر از اب و کثیفی میکنه،زیر سفرشو تراس میتکونه،موقع بالارفتن از پله میدوه،هرموقع از شبانه روز که باشه

اینم بگم چند بار تذکر دادم برای اب ریختنش هر سری میگف ببخشید دیگه نمیریزم،تا اینکه دیروز دیدم دوباره اب ریخت و بیشتر از دفعه های قبل،رفتم تراس و گفتم چند بار بگم که اب نریز،شروع کرد ب فحاشی و بهدشم گف خوب کاری میکنم

حالا از دیروز موقع رد شدن از کنار واحد ما طوری پاهاشو میکوبه روی پله ها ک من واقعا با خودم گفتم این پاش نشکنه حالا😕

موزیک میذاره،صداشو ب حدی زیاد میکنه ک ساختمون میلرزه و پاهاشو میکوبه زمین

و در واحدشو باز میذاره

و بلند بلند دست میزنه

بدبختی اینه من استشهاد همسایه نمیتونم جمع کنم،چون کلا 4 واحدیم

یکی از واحد ها هم ک مادر شوهر این خانوم ساکنه

و مسلما استشهاد برای من امضا نمیکنه

فقط یکی از همسایه ها هس ک اونم داره اذیت میشه

با ی همسایه

اگه شکایت کنم

حرفم ب جایی میرسه یا نه

لطفا اگه میتونین کمکم کنید

واقعا خسته شدم

سر صب ب زمین میکوبه،درست بالا سر اتاق خواب

من چجوری حساب اینو برسم؟جرات حرف زدنم ندارم چون گارد میگیرن و طلبکارم میشن

فقط یه چیزی من حس کردم ک وقتی شوهرش هس  کاری نمیکنه،بنظرتون ب شوهره بگیم؟بعد اگه بگیم اون زنشه بازم طرف اونه

کمک لطفا

اگه کسی تا حالا شکایت قانونی کرده از همسایش لطفاراهنمایی کنه

ما سه نفر،سه تا ماه هستیم توی یه خونه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم این مشکل روانی داره 

میدونم چی میگی ما هم یه همسایه داشتیم همین طور بود ساعت 6 صبح میومد همون اتاقی که ما میخوابید یم گردو میشکست میدونست ما ظهر میخوابیم از عمد به بچه هاش میگفت بدوین یعنی از دستش عاصی شده بودم که بلند شدم اومدم خونه ویلایی اجاره کردم که دیگه کسی نباشه حرصم بده 

2740

عزیزم کاملا حق داری یه بار دیگه بهش تذکر جدی بده و بگو خانم x شوهرم واقعا از دستتون کلافه شده گفته میخوام برم شکایت کنم همسایه بغلی هم از دستتون شاکی و گفته منم با شکایت موافقن من تو عالم همسایه داری اجازه ندادم این کار بکنه شما هم مراعات کنید تا رومون تو روی هم باز نشه

بگو همسرت بره با همسرش صحبت كنه و بخواد كه رعايت كنن ولي خيلي اروم و دوستانه 

اگه هم ادامه داد چاره اي نيست بايد بسازين يا از اونجا نقل مكان كنيد فكر نكنم با استشهاد بتونين كاري كنين

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

درک ندارن عزیزم.منم بارها مستقیم وغیرمستقیم به جاریم گفتم درو نکوب،نصفه شب بچتونندازتو راه پله گریه کنه ماخوابیم انگارنه انگار

فروش ارده-شیره وعسل طبیعی هرکی میخواد آدرس میدم خودتون تست کنیدوبخرید

بعضیا کلا مرض دارن هرکاری هم بکنی بیفایده هست مردم ازاری تو خونشونه مثل همسایه ما

منُ اینجا میبینی میسوزی؟؟.                                بِسوز بِسوز که داری خوب میسوزی😉✌

بهترین کار جابجای هست  هنوز خیلیها آپارتمان نشینی بلد نیستن 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2706