2737
2734
عنوان

همسایه پر سر و صدا

| مشاهده متن کامل بحث + 4360 بازدید | 48 پست

هیچی بدتر از همسایه ی بد نیست . مدیر هم ندارین تو ساختمون نه؟ من اگه باشم یه بار شوهرم رو میفرستم محکم به شوهرش تذکر بده. و محترمانه تاکید می کنم این بار آخره که تذکر میدیم و دفعه ی بعد ، جور دیگه ای عمل میکنیم . دفعه بعد واقعا می رم شکایت می کنم ازش

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

واحد بالایی ما هم الان نزدیک 8ماهه که اومدن اینجا همون موقع اسباب کشی مادرشوهرش اومد بعد اسباب کشی پله هارو تمیز کرد رفت تو این مدت من چند بار جارو زدم اون فقط بالا پله های خودشو تمیز میکنه چند روز پیشم جارو کرده تا رسیده دم در خونه ما اشغالاشو گذاشته پشت در ما.یعنی بقیشو تو تمیز کن.همشم مهمون دارن روزی دوبارم فقط مامانش اینا میان و پله های پایین مشترکه.حالا من میخوام بگم بهش شوهرم میگه زشته نگو.ولی اشغالارم دست نزن خودش جمع منه الان چند روزه درو که باز می کنم به هم میریزم.قبولم نمیکنه کارگر بیاریم.چقدر من پله تمیز کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز از این نشستهای آپارتمانی ندارید یه دفتر چه اپارتمان نشینی شهردارها دارن بگیر هر دفع چند بندش رو بخونید و براش تصمیم گیری کنید

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

آدمه؟؟😯

بهترین واکنش، بی واکنشیه(۴۰۳)♡آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
وای من چقدر این کارها رو کردم 😅😅😅😅یاد خودم افتادم.

خوب کاری میکنی خواهر😂منم یکیو ببینم اینجوریه کارای خودشو سرش میارم 😆😆😂😂

پسرم خوش اومدی به زندگی من و بابایی
2740
عزیزم کاملا حق داری یه بار دیگه بهش تذکر جدی بده و بگو خانم x شوهرم واقعا از دستتون کلافه شده گفته م ...

اتفاقا یه بار شوهرم رفت در خونش بهشون خیلی مودبانه تذکر داد،این خانم تو راه پله با تاپ و شلوارکه ،وتازه میگف چرا شوهرت فرستادی دم در خونه من؟خوب من چیکار کنم ب نظرتون؟وقتی من میگم گوش نمیده
ادعای تمیزیش میشه،اشغالاشو میذاره دم در واحدش تا بخوان ببرن بیرون وبا مادرشوهرش ک طبقه اول هس از تو تراس و راه پله داد میزنن حرف میزنن

ما سه نفر،سه تا ماه هستیم توی یه خونه  

چه بی ملاحظه فرهنگ اپارتمان نشینی رو ندارند

ماهم دوتا واحدیم .همسلیمون درب خروجی شیشع داره همیشع پنج صب چنان میکوبه بهم من صاف میشینم هی همش فک میکنم زلزله شده

میگن نماز نخون می بخور ولی مردم ازاری نکن

نگران نباش فقط لینا خودشونو اون دنیا مدیون شما میکنن

حالا خبه بهشون هشدارم دادین

ی کاری کنین دیگ حساست بخرج ندین ببینید بهتر میشن یا نه

واسه تراسهم ی ورقه المینویم شیرونی نمیدونم خالاصه ی چیزی جوش بدین ک اب تو ترانس شما نیاد

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد

این روزا تو ساختمون ما اینقدر سر وصدا هست که حد نداره همه درحال تکوندن و تعمیر خونه هستن یکی داره پارکت میزنه یکی کاغذدیواری صدای دریل میاد تق تق صدای میخ کوبیدن و... سرسام گرفتیم حالا چند روز دیگه ما خودمون میخوایم لمینت بزنیم جبران میشه😐

اتفاقا یه بار شوهرم رفت در خونش بهشون خیلی مودبانه تذکر داد،این خانم تو راه پله با تاپ و شلوارکه ،وت ...

عزیزم حرف منطقی سرش نمیشه نفهمه

فروش ارده-شیره وعسل طبیعی هرکی میخواد آدرس میدم خودتون تست کنیدوبخرید
2706