2733
2739
عنوان

زخم رحم خخخخحرررررر است😞😞

260 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها کسی زخم دهانه رحم داشته؟؟؟😞😞😞😭😭😭

دکترم گفته بیا فریزت کنم😐😐😐

میترسم مشکلی برام پیش بیاد چیکار کنم حالا😣😣😣

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم قبلا داشتم پیش چند تا دکتر رفتم همه دارو دادن خوب نشد بعد میگفتن فریز... آخر رفتم یه دکتر دیگه خوبش کرد با دو دوره دارو.... اگه زایمان نداشتی که اصلا فریز نکن

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
منم فریز کردم برو حتما راحت میشی از عفونت و آنتی بیوتیک و...

اخه جالب اینجاس تا حالا عفونت نداشتم اصلا 🤔🤔🤔پس چه جوری زخم شده اخه

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2740
منم قبلا داشتم پیش چند تا دکتر رفتم همه دارو دادن خوب نشد بعد میگفتن فریز... آخر رفتم یه دکتر دیگه خ ...

نه دو ساله عروسی کردم

من تهرانم شما کجا رفتی دکتر؟؟

ربطی به زایمان نداره😐منم زایمان نکرده بودم که فریز کردم مشکلی هم پیش نیومد...

بعدشم بارداری خوبی داشتم

حالا اگه روش جدیدتری اومده بحثش جداس ولی فریز بخودی خود مشکلی نداره ربطی هم به زایمان نداره

منم اول ازدواج رفتم دکتر گفت داری... ولی گفت چون تازه ازدواج کردی میتونه طبیعی باشه... بعد گفت چون ب ...

منم دقیقا اول ازدواج اینطوری داشتم

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
منم اول ازدواج رفتم دکتر گفت داری... ولی گفت چون تازه ازدواج کردی میتونه طبیعی باشه... بعد گفت چون ب ...

چیکارش کردی پس؟؟منم دو ساله عروسی کردم

فریز نکن.کجایی؟اگه تهرانی دکتر شهناز امینی لیزر میکنه 

اره تهرانم 

لیزر ضرر نداره؟؟

اخه هنوز مامان نشدم

منم دقیقا اول ازدواج اینطوری داشتم

چیکار کردی زخم رو؟؟

نه دو ساله عروسی کردم من تهرانم شما کجا رفتی دکتر؟؟

من رفتم پیش دکتر رحمت الله رفیع... سمت زرتشت... برای کسایی که باردار نشده بودن مخالف بود با فریز چون شرایط رحم رو تغییر میده... البته تو خیلی از موارد مشکلی ایجاد نمیکنه اما ممکنه برای کسایی مشکل ساز بشه

2706