2733
2739
عنوان

😢😢😢😢یعنی چی واقعا؟؟

237 بازدید | 31 پست

نمیفهمم تبلیغ عروسکای من اینجااا چه ضرری داره که تاپیکمو حذف میکنن و میگن که در صورت تکرارش کاربریم حذف میشه 

به جای حمایت بدتر یکار میکنن که ادم پشیمون شهه

من فقط نوشتم مدلهای دیگه داخل کانالم هست همین 

چه ایرادی داره لینک کانالمو بذارمو کسایی که دوست دارن بیان ببین 😐😐😐

عروسکهای💞میم💞      عروسک های پارچه ای و دستدوز میم ، عروسک روسی،هدیه،هدیه خاص ،هدیه هنری،کادو،سفارش از روی عکس، 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ ایرادی نداره نمیدونم چرا اینطوری میکنن.یه عده هستن روزی ده بار تاپیک میزنن لباس تبلیغ میکنن چه ایرادی داره؟اونا رو ک حذف نمیکنن تاپیک شما رو چرا حذف کنن؟واقعا که.

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
2728
قسمت فروشگاه باید تاپیک بزنی

قسمت فروشگاه میزنم همیشه 😢😢ولی متاسفانه به جای اینکه از هنرمندا حمایت کنن تاپیکاشونو حذف میکنن

عروسکهای💞میم💞      عروسک های پارچه ای و دستدوز میم ، عروسک روسی،هدیه،هدیه خاص ،هدیه هنری،کادو،سفارش از روی عکس، 

عزيزم همه ي سايتا اينجوريه 

ناراحت نشو 

نميزارن كسه ديگه تو سايتش تبليغ كار خودش رو بكنه 

مثلا همين پيام بازرگاني تو تلويزيون رو پس بايد اينجوري رايگان ميزاشتن ديگه 😂😂😂

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...
2740
عزیزم لینک گذاشتن ممنوعه که اصل کار همون لینکس

عزیزم خب من اگه لینک نذارم کسی نمیاد که مدلای دیگه رو ببینه 

شاید کسی مدلای دیگه رو دید و خوشش اومد 😢😢

قسمت فروشگاه برای تبلیغ و فروشه 

خب فروش منم از طریق تلگرامه 😭😭😭😭

عزیزم خب من اگه لینک نذارم کسی نمیاد که مدلای دیگه رو ببینه  شاید کسی مدلای دیگه رو دید و خوشش ...

اره😔مشکل منم همینه نمیدونم به کجای دنیا برمیخوره ما تبلیغ کنیم و لینک بذاریم

نیستیم نذار😒😒😒
عزيزم همه ي سايتا اينجوريه  ناراحت نشو  نميزارن كسه ديگه تو سايتش تبليغ كار خودش رو بكنه ...

😢😢😢😢😢

اخه تبلیغاته من ضرری به این سایت نمیزنه 😢😢😢

من بخاطر عروسکام عضو اینجااا شدم 

اره😔مشکل منم همینه نمیدونم به کجای دنیا برمیخوره ما تبلیغ کنیم و لینک بذاریم

😢😢😢😢😢😢

موندم چرا قسمت فروشگاهو راه اندازی کردن تو این سایت 

یعنی الان من عکس عروسکامو فقط باید تو این سایت بذارمو هیچ اطلاعاتی برای سفارشش نذارم

هیچ ایرادی نداره نمیدونم چرا اینطوری میکنن.یه عده هستن روزی ده بار تاپیک میزنن لباس تبلیغ میکنن چه ا ...

چون لینک میذارم تاپیکمو حذف میکنن😢😢😢

😢😢😢😢😢 اخه تبلیغاته من ضرری به این سایت نمیزنه 😢😢😢 من بخاطر عروسکام عضو اینجااا شدم  ...

خب عزيييييييز م ميدونم بهت حق ميدم

ولي اگه اينجوري بود ديگه اين همه سايت هاي فروش اينترنتي نبود 

اين همه آدم تو مترو دنبال يه لقمه نون نبودن 

همه هر چي ميخواستن بفروشن تو سايتا كارشون رو تبليغ ميكردن 

اگه به شما ني ني يار چيزي نگه 

بقيه هم يكي يكي ميان 

اونوقت ني ني سايت ديگه ميشه سايت تبليغات كالا 😉

تو ميدوني يه سري سايتا پول ميگيرن واسه اينكه تو توش جنسات رو تبليغ كني ؟

عزيزم ناراحت نشو 

چرا تو اينستا عضو نميشي يه كانال درست كني واسه خودت؟

يا همون تل گرام ؟

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...
2706