2737
2734
عنوان

چی کار کنم سینه هام بزرگ شه

| مشاهده متن کامل بحث + 141792 بازدید | 61 پست
شنبلیله رو بخوری؟

روش استفادشو نمیدونم ولی شنیدم چون حاوی استروژن بالایی هست به سینه حجم میده

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی من عاشق اسمتما حالا بگو ببینم هر شب عرق رازیانه بخوریم چون گرمیه یوخ جوش نزنیییییم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ & ...

اسم اصلیم سارا است ولی اسم کاربریمو گزاشتم پونه . اونم عاشقته . خخخخ والا عرق رازیانه واسه هورمون های زنانه هست عزیزم اره هر شب باید بخوری و در کنارش باید ورزش مخصوص سینه رو هم انجام بدی و روغن خراطین که همه مکمل هم بشه فکر نکنم ریطی به جوش زدن داشته باشه اخه من جوش میزنم میگفتن عرق رازیانه هورمون هاتو منظم میکنه خوب میشی دیگه نمیدانم بقیه اش را خخخخ

دنیای مجازی یعنی تنهایی دسته جمعی ؛
2728
اسم اصلیم سارا است ولی اسم کاربریمو گزاشتم پونه . اونم عاشقته . خخخخ والا عرق رازیانه واسه هورمون ها ...

سارا هم خیلی قشنگه

ممنون عزیزممم

واسه چیزی که برات مهمه تلاش کن. حتی اگه اون تلاش احمقانه باشه. که اگه این کارو نکنی تو میمونی و یه حسرت بزرگ و چیزی که احتمالا دیگه راهی واسه برگشتن بهش وجود نداره.
2740

با غذا که سینه ها بزرگ نمیشن منم از بس میخورم فقط شکم پهلو در میارم. یادمه پارسال رفته بودم پیش به دکتر جراح پلاستیک واسه پروتز سینه هام فکر کنم دکتر داریوش نادری بودن گفتن تنها راه همین پروتز سینه اس هیچ کار دیگه ای نمیشه برای بزرگ شدن سینه ها کرد. از بس میترسیدم تازه امسال وقت گرفتم برم انجام بدم واسه هفته بعد بهم نوبت جراحی دادن دعا کنید برام

بزرگ شدن سینه هیچ راهی جز پروتز نداره، پروتز کن راحت میشی، خیلی هم خوش فرم میشه. من پیش دکتر داریوش نادری پروتز کردم واقعا راضی هستم. 02122792458 این شماره تلفنش هست اگر خواستید.

با غذا که سینه ها بزرگ نمیشن منم از بس میخورم فقط شکم پهلو در میارم. یادمه پارسال رفته بودم پیش به د ...

سلام دوست عزیز عمل انجام دادی؟چطوریه سخته؟بعد از عمل اذیت نشدی؟هزینه اش چقدر بود؟منم خیلی دوس دارم پروتز انجام بدم با اینکه میدونم شوهرم راضی نمیشه ولی میخوام سعیمو بکنم .الان از نتیجه عمل راضی هستی؟

سلام دوست عزیز عمل انجام دادی؟چطوریه سخته؟بعد از عمل اذیت نشدی؟هزینه اش چقدر بود؟منم خیلی دوس دارم پ ...

بله انجام دادم عزیزم. خب هر عملی سختی های خودشو داره من بدنم به داروی بیهوشی حساسه یکم بد بهوش اومدم ولی از نتیجه جراحیم خیلی راضی ام ..  دوره نقاهتمم گذشته و روز به روز دارم بهتر میشم خداروشکر 

شوهرتو راضی کن بعد برای جراحی اقدام کن عزیزم