2726
عنوان

چی کار کنم سینه هام بزرگ شه

141399 بازدید | 61 پست

خیلی کوچیکن. بدفرم و شل هستن. میخوام یزرگ و سفت شه. ولی بیشتر بزرگ شدن مد نظرمه. توروخدا راه حل دارین بگین. غذا زیاد بخورم؟اخه فقط شکمم بزرگ میشه

با حیوانات مهربان باشیم. اونام مثل ما درد و گرسنگیو میفهمن.  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم نمیدونم چیکار کنم.چند روز پیش میخواستم کرم بزرگ کننده ی والنسی سفارش بدم. اینجا تا پیک زدم بعضی ها گفتن کرم خوب نیست و...

بلاتکلیف مانده ام میان آدمها،آدمند یا بازیگر.ومن لابه لای این همه آدم دچار غربتم!!!!

میگن روغن خراطین برای بزرگ شدن وسفت شدن سینه خوبه..

شوهرنازنینم👦خانومت👧خیلی شرمنده ی مهربونیاته😶😶اینو بدون هیچکس نمیتونه ما دونفر👫رو از هم جدا کنه جز مرگ😳یه چیز دیگه!!خدا روشکرکه تو شدی شوهرم👦

شنا سوئدی برو

واقعا ببخشید که این رو میگم اما اگر متاهل هستی موقع رابطه اگر هربار شوهرت ماساژ بده خیلی تاثیر داره توی بزرگ شدن سینه!

شرمنده دیگه ولی اینم یه راهه😑

Dance me to the end of Love...

خوش به حالتون..من ارزوم بود سینه هام کوچیک باشه.والا از دست اینا روسری روم نمیشه بپوشم.ان شاالله پول دستم بیاد عمل میکنم کوچیک میکنم.

استاتر جان من شنیدم شنبلیه باعث بزرگ شدن سینه میشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706