2737
2739
عنوان

چی کار کنم سینه هام بزرگ شه

| مشاهده متن کامل بحث + 141790 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالتون..من ارزوم بود سینه هام کوچیک باشه.والا از دست اینا روسری روم نمیشه بپوشم.ان شاالله پول ...

با ورزش می تونی کوچکش کنی، حسابی هم خوشفرم و زیبا میشه، همه آرزوشونه بزرگگگ باشه   

2728
میگن روغن خراطین برای بزرگ شدن وسفت شدن سینه خوبه..

یکی از آشناهای ما روغن خراطین استفاده کرد بعد از یه مدتی سینش غده در آورد و کارش به مامو گرافی و...کشید

معلوم شد عوارض روغن خراطین

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
اگه مجردی مشکلت بعد ازدواج حل می شه😉

نه بابا هیچم حل نمیشه منم به این امید ازدواج کردم😳😳😂😂😂

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
با ورزش می تونی کوچکش کنی، حسابی هم خوشفرم و زیبا میشه، همه آرزوشونه بزرگگگ باشه    

باشگاه میرفتم ولی اثر نکرد.همش میگفتن تو قدر نمیدونی.

ولی خیلی ناراحتم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2740
ورزس های مخصوص ‌ روغن خراطین . خوردن عرق رازیانه هر شب . تا حدودی شاید تاثیر بزاره بازم میگم ای ...

ینی من عاشق اسمتما

حالا بگو ببینم هر شب عرق رازیانه بخوریم چون گرمیه یوخ جوش نزنیییییم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  

واسه چیزی که برات مهمه تلاش کن. حتی اگه اون تلاش احمقانه باشه. که اگه این کارو نکنی تو میمونی و یه حسرت بزرگ و چیزی که احتمالا دیگه راهی واسه برگشتن بهش وجود نداره.
یکی از آشناهای ما روغن خراطین استفاده کرد بعد از یه مدتی سینش غده در آورد و کارش به مامو گرافی و...ک ...

واقعا؟؟؟؟؟من تو تبلیغات اینترنتی خوندم

شوهرنازنینم👦خانومت👧خیلی شرمنده ی مهربونیاته😶😶اینو بدون هیچکس نمیتونه ما دونفر👫رو از هم جدا کنه جز مرگ😳یه چیز دیگه!!خدا روشکرکه تو شدی شوهرم👦
خوش به حالتون..من ارزوم بود سینه هام کوچیک باشه.والا از دست اینا روسری روم نمیشه بپوشم.ان شاالله پول ...

شنبلیله رو بخوری؟

واسه چیزی که برات مهمه تلاش کن. حتی اگه اون تلاش احمقانه باشه. که اگه این کارو نکنی تو میمونی و یه حسرت بزرگ و چیزی که احتمالا دیگه راهی واسه برگشتن بهش وجود نداره.
واقعا؟؟؟؟؟من تو تبلیغات اینترنتی خوندم

بله یکی از آشناهای نزدیکم

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚